Country kapela GYMPLEŘI Vsetín
Aktuality
O nás
Členové
Akce
Fotky
Diskografie
Kontakt
Kniha návštěv
Pro pořadatele
Odkazy

Starý dobrý western25. STARÝ DOBRÝ WESTERN
17.7.2024

Náš westernový víkend se blíží. Kdo letos vystoupí a zhruba kdy se můžete podívat v sekci PROGRAM. Těšte se na Vojtu Nedvěda, Věru Martinovou, Tomáše Linku, K.T.O. s Jiřím Štréblem a Helenou Maršálkovou, Poutníky a perličku: letos poprvé u nás vystoupí a celý sobotní program uzavře kapela Fleret.


Western 2024 - nákup vstupenek
17.7.2024

Předprodej na letošní 25. ročník je spuštěn. Využijte nákupu permanentky v předprodeji. Je to nejvýhodnější. Nakoupíte v sekci VSTUPENKY.


Pouze hotovost, nepřijímáme karty
16.7.2024

Bohužel, ani letos z technických důvodů neumíme v areálu letního kina na Bystřičce přijímat platební karty. Prosíme, připravte si hotovost. Děkujeme.


Olšovecký rybníček 2024 - 8.6.2024
20.4.2024

Již v sobotu 8.6.2024 se těšíme na viděnou v Olšovci, a budeme opravdu v dobré společnosti!


Nový videoklip Gymplerů je na světě
5.12.2023

S radostí vám představujeme nový videoklip z dílny Jirky Novotného, který si členové kapely nadělili jako dárek ke 30. narozeninám existence kapely. Tak se podívejte, jestli se nám povedl - ZDE


Vánoční předprodej na 25. Western
4.12.2023

Na Mikuláše 6.12.2023 spouštíme on-line předprodej na 25. ročník Westernu, který se bude konat 2.-4.8.2024. Vstupenky k zakoupení v sekci VSTUPENKY


Premiéra nového videoklipu už 4.12.2023
30.11.2023

Kalendář se přehoupl do posledního měsíce letošního roku a my netrpělivě očekáváme pondělí 4.12.2023. Ten den to bude: "přesně 30 let, co se dal dohromady tenhle band" (zpíváme v jedné naší písni... A k výročí prvního veřejného vystoupení pustíme do světa náš první profesionálně připravený videoklip. Máte se fajn? Popřemýšlejte o tom, v tomto předvánočním čase.


Gympleři děkují za podporu na Startovači.cz
20.11.2023

Naši milí, velice vám děkujeme za vaši podporu v kampani na Startovači. Bohužel se nám nepodařilo naplnit finanční cíl a z technických důvodů tak tedy získat nastřádanou podporu. Vaše příspěvky vám budou vráceny na účet. Přesto: kdo by měl zájem podpořit nás, může tak udělat přímo u nás: nákupem CD (inspirace pro Ježíška), trička Gympleři 30 let (aby měl Ježíšek v čem chodit) nebo "jen tak" finančním darem pro náš spolek - formou darovací smlouvy. Kontaktujte nás přes Zprávu nebo přes kontakty na našem webu. A videoklip? Ten samozřejmě BUDE! Termín jeho premiéry již brzy zveřejníme.


Country courák - oslava 30 let je za námi
7.11.2023

Krásná oslava 30 let existence kapely ve velkém sále Domu kultury ve Vsetíně je za námi! Děkujeme všem našim nejbližším za trpělivost, všem divákům, fanouškům a příznivcům za návštěvu, gratulace i věcné dary a našim přátelům pomocníkům za obrovskou pomoc při organizaci. Byl to krásný večer! Podrobnosti najdete po kliknutím na VÍCE (vpravo pod fotkou)….
První listopadovou sobotu proběhla ve velkém sále domu kultury ve Vsetíně velkolepá oslava místní country kapely Gympleři, která o letošním podzimu oslavila 30 let na scéně. V průběhu večera se vzpomínalo prostřednictvím fotek, hostů i starších písniček. Do aktuálního života kapely nahlédl nově představený videoklip. Večer, který se nesl v příjemném a vtipném duchu s průvodním slovem bývalých Gymplerů, Reného Mikulenky a Dana Káčera, navštívily přes dvě stovky diváků, příznivců i přátel kapely.

Gympleři, jejichž název je odvozen od místa vzniku v roce 1993, vzešli z iniciativy dvou gymnazistů a kamarádů Martina Kožicha a Martina Mrliny. Za třicet let se v kapele vystřídalo 28 členů, z nichž mnozí byli hosty sobotního výročního programu, který připravili Gympleři ve spolupráci s Domem kultury Vsetín.

„Rozdělili jsme dlouhou existenci Gymplerů do šesti etap a ty doprovodili fotkami, hosty s jejich písněmi a také jejich vzpomínkami. Na nikoho jsme nechtěli zapomenout. Každý měl v Gymplerech své nepostradatelné místo, takže kdo dnes neúčinkoval na pódiu, byl přítomen alespoň na promítaných fotkách,“ doplnil zakládající člen Martin Kožich.

V průběhu první části večera mohli diváci vidět a v písních slyšet Boženku Tomečkovou, Radima „Sinklera“ Barboříka, Vlastíka Fialu, Kačku Mrlinovou, Roberta „Hooda“ Vršku či bubeníka Libora Fialu. Hlavními aktéry večera však byli současní Gympleři, kteří v sestavě fungující od roku 2015 brzy zahájí desátou sezónu.

„Za vše, co jsem se hudebně naučila vděčím Gymplerům. S nimi jsem se zbavovala trémy na pódiích, naučila práci s mikrofonem, poznala svého manžela i dobré přátele,“ doplnila dojatě Kačka Mrlinová, bývalá zpěvačka kapely. „Gympleři jsou blázni. Ojedinělý druh lidí, kteří se potkali, mají se rádi, vždycky si pomůžou a tráví spolu nejen hudební čas, ale také svůj volný čas v rámci víkendů či dovolených. Prostě „furt za sebou lezou“. A já jim přeju ať jim to přátelství i hudební a organizační elán vydrží ještě další desítky let,“ popřála zpěvačka kapele.

Druhá část večera patřila slavnostní premiéře videoklipu k nejnovější písni Mám se fajn v režii Jirky Novotného. Rozhovor s režisérem vtipně přiblížil zákulisí a společné chvíle při natáčení a dokonce dvojí opakování projekce svědčilo o tom, že videoklip zaujal.

„Moc děkujeme všem, kteří za námi na náš výroční koncert přišli. Rodinám za trpělivost, fanouškům za podporu a přízeň a kamarádům za jejich nezištnou pomoc. Večer jsme si moc užili a už se nemůžeme dočkat, až ke konci listopadu zveřejníme videoklip. Do té doby však mají zájemci pořád možnost podpořit naši činnost na Startovači a zakoupit si některé z našich CD, jedinečné tričko „Gympleři 30“ nebo svou podporu zanést do titulků klipu,“ doplnil zakládající člen Martin Mrlina.


Vstupenky na Western už nyní na Startovači.cz
19.10.2023

Gympleři se pustili do dalšího činorodého kousku, kterým je natočení profesionálního videoklipu. Pro podporu své činnosti však prosí o podporu na Startovači, kde si lze mimo jiné pořídit také vstupenku na 25. ročník Westernu. Odměny a celý projekt ke shlédnutí ZDE. Moc vám děkujeme za vaši podporu.


Gympleři prosí o podporu na Startovači.cz
19.10.2023

Gympleři se pustili do dalšího činorodého kousku, kterým je natočení profesionálního videoklipu. Pokřtěn bude na výročním koncertě Country Courák 4.11.2023. A vy máte nyní možnost činnost Gymplerů podpořit na Startovači. A to právě ZDE.. Můžete si vybrat některou z odměn nebo svůj příspěvek poslat "jen tak". Moc vám děkujeme za vaši podporu.


Předprodej na výroční Country courák je zahájen
19.10.2023

Vstupenky na výroční koncert Gymplerů, kde vystoupí hosté i bude premiérově zveřejněn nový videoklip jsou v prodeji. Zakoupit je můžete na pokladně kina Vatra ve Vsetíně, nebo on-line ZDE


STARÝ DOBRÝ WESTERN 2024 zná svůj termín
10.10.2023

Jubilejní polo-kulatý ročník Westernu se uskuteční 2.-4. srpna 2024 na tradičním místě: Bystřička-přehrada, Letní kino a okolí


Pořádající Gympleři slaví 30 let
10.10.2023

1993-2023 - toť doba existence kapely, která od roku 1999 pořádá STARÝ DOBRÝ WESTERN. Své narozeniny oslaví ve vsetínském Domě kultury 4. listopadu 2023 od 19 hod. V rámci koncertu zahrají nejnovější hity, i zavzpomínají se svými hosty… A ještě vám představí narozeninové překvapení. Zakoupit je můžete na pokladně kina Vatra ve Vsetíně, nebo on-line ZDE


Country Courák aneb GYMPLEŘI 30 let
10.10.2023

1993-2023 - toť doba existence kapely. A narozeniny oslavíme ve vsetínském Domě kultury 4. listopadu 2023 od 19 hod. Zahrajeme nejnovější hity, i zavzpomínáme s našimi hosty… A ještě vám představíme naše narozeninové překvapení. Předprodej bude spuštěn v pondělí 16.10. na webu www.dkvsetin.cz.


Fotky z 24. Westernu
23.8.2023

Je to neuvěřitelná práce, ale podařilo se! Mix fotek z 24. Westernu najdete v sekci FOTKY. Děkujeme našim festivalovým fotografům: Hanka Řezníčková, Honza Rohlík, David Križan, Michal Bartoš, Pavel Hrdlička, Dušan Trličík. Další odkazy na jejich albumy a jedinečné momentky pak najdete na našem FACEBOOKU. Prohlédnout si je můžete i přesto, že nemáte vlastní facebookový profil. Děkujeme vám za přízeň.


24. Starý Dobrý Western je za námi!
13.8.2023

DĚKUJEME! Byl to báječný víkend. Přes katastrofické předpovědi počasí nás zastihly každý den jen dvě malé ochlazení - a vy jste vydrželi jste. Radegast nás asi opravdu slyšel. Děkujeme s vděčností, pokorou, láskou a vírou v další společné krásné chvíle. 25. ročník proběhne 2.-4.8.2024. Krásnou on-line reportáž připravil Valašský deník. Tak zase za rok AHOOOOJ!


Už jen do úterý 1.8. můžete nakupovat vstupenky on-line!
30.7.2023

Posledních pár dní můžete nakupovat vstupenky na 24. ročník Westernu on-line, a to zde v sekci VSTUPENKY. Pak bude možný nákup už pouze na místě konání akce, v pátek od 15 hod na Bystřičce v areálu letního kina.


1.7.2023 o půlnoci startuje on-line předprodej
30.6.2023

V sobotu 1.7. startujeme on-line předprodej na 24. ročník Westernu. Permanentky můžete nakupovat v sekci VSTUPENKY. Ceny vstupného se neměnily. Ostatní druhy vstupenek budou k dispozici pouze na místě konání akce.


Program 24. Westernu je zveřejněn!
29.6.2023

Kompletní program je zveřejněn V SEKCI PROGRAM.

Všechny interprety postupně představujeme na našem facebookovém profilu a podívat se sem můžete všichni, i vy co svůj Facebookový profil nevlastníte.


24. ročník Westernu se blíží
9.6.2023

Odpočítáváme dny do začátku 24. ročníku. Opět tři scény, opět po tři dny. Předprodej bude spuštěn 1.7.2023


V Tučíně zahajujeme sezónu 2023
24.4.2023

Už za pár týdnů, na countrybále v Tučíně - 6.5.2023 - zahajujeme další letní sezónu. Těšíme se…


Gympleři letos oslaví 30 let
20.1.2023

1993-2023 - toť doba existence kapely Gympleři. V letošním roce tedy slavíme 30 let! A na podzim připravujeme výroční koncert. Podrobnosti přineseme.


SDW 2023 již zná první interprety
20.1.2023

Letošní 24. ročník už zná první jména účinkujících. Představí se: Malina Brothers & Kateřina García; Karel Kahovec a George & Beatovens; Hana Lounová, Milena Soukupová a Pony Express.


Krásný rok 2023 přeje STARÝ DOBRÝ WESTERN
31.12.2022

Ať vás vaše kroky vedou správný směrem vám přeje pořadatelský tým festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.


PF 2023
22.12.2022

Přejeme vám mnoho krásných cest, šťastných návratů a milých cestujících


Vstupenka na SDW 2023 jako dárek
19.11.2022

Hledáte dárek pro vaše blízké? Co třeba vstupenka na další ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Za vánoční cenu 555 Kč budou k dispozici od Mikuláše (6.12.2022). Objednávka na našich stránkách, dárek do emailové schránky.


Country Vánoce 2022 se blíží
14.11.2022

Letošní Country Vánoce se uskuteční celkem čtyřikrát: v Ratiboři, Lužné, Všechovicích a na Vsetíně. Začátek vždy v 17 hod, pouze Lužná začátek v 18 hod.

Podrobnosti na našem plakátě a v sekci AKCE


Nové CD - vlak vánoční
1.11.2022

Celý rok pilně pracujeme na tom, abyste si mohli Country Vánoce přinést i k vám domů. K dostání bude od začátku prosince u nás. Pokud máte zájem - napište na email Peťce (email v kontaktech).


Termín pro STARÝ DOBRÝ WESTERN 2023
2.9.2022

Přátelé, přinášíme vám termín pro 24. ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN: 4. - 6. spna 2023. Těšíme se na vás!


Přidáváme fotografie z Westernu 2022
17.8.2022

Postupně přidáváme fotky z letošního Westernu v sekci FOTOGALERIE. Připomeňte si s námi 23. ročník


STARÝ DOBRÝ WESTERN 2022 je minulostí
14.8.2022

A je to opět pryč. Už po třiadvacáté! Děkujeme moc, že jste za námi dorazili....

Na třech scénách se představilo téměř 30 uskupení a dorazilo téměř tři tisíce návštěvníků.

Po tropickém pátku nastoupilo sobotní chladné a ze začátku dne i deštivé počasí. Byli jste však úžasní! Dorazili jste a avizovaný program do puntíku.


Pouze hotovost, nepřijímáme karty
2.8.2022

Pro četné dotazy odpovídáme: bohužel technické možnosti na Bystřičce nám nedovolují přijímat platební karty v areálu letního kina. Prosíme, připravte si hotovost. Děkujeme.


Změna v programu - PACIFIK
1.8.2022

Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazí paní Jitka Vrbová. V pátečním čase místo ní vystoupí kapela PACIFIK. Pevně věříme, že náhrada pro vás bude adekvátní a paní Jitce přejeme pevné zdraví.


Předprodej na 23. ročník ODSTARTOVAL
1.7.2022

Už nyní si můžete koupit permanentní vstupenku na 23. ročník za nejvýhodnější cenu - 590 Kč na tři dny a tři scény. Mrkněte a nakupujte v sekci VSTUPENKY Díky on-line předprodeji vám vstupenky přistanou ve vašem emailu. Těšíme se na vás.


Představujeme plakát na 23. ročník SDW
18.6.2022

První víkend v srpnu 5. až 7. 8. 2022 se na vás opět těšíme. Už po třiadvacáté....


Program 23. ročníku je zveřejněn..
8.6.2022

Program na 23. ročník je zveřejněn. Mrkněte do sekce PROGRAM


Novinka - hlasování POŠLI JE NAHORU
29.4.2022

Novinkou na scéně Kemp Ranč bude divácké hlasování. Kapela hrající na scéně Kemp Ranč, která získá od posluchačů nejvíce hlasů, bude "poslána nahoru", aby na dalším ročníku zahájila program na scéně Letní kino.


Blíží se nám jarní koncertní sezóna!
28.4.2022

Naši jarní koncertní sezónu zahájíme v Tučíně! Moc se těšíme. A další akce najdete v AKCE


Připravujeme 23. ročník SDW
28.4.2022

Pilně pro vás připravujeme dramaturgii 23.ročníku. Už nyní se můžete těšit na Fešáky, Hop Trop, COP či Jitku Vrbovou.


PF 2022 od Westernu
28.12.2021

Ať se v roce 2022 zase ve zdraví setkáme. Těšíme se na vás! A posíláme vám ke shlédnutí veselý vánoční SONG kapely GYMPLEŘI


PF 2022 přejí Gympleři
28.12.2021

Rok 2022 s dobrou muzikou a dobrými lidmi vám přejí Gympleři! A posíláme vám ke shlédnutí veselý vánoční SONG


Virtuální kousek Country Vánoc 2021
11.12.2021

Připravili jsme pro vás adventní pozdrav a kousek Country Vánoc. Ke shlédnutí je náš vánoční song roku 2021 na YOUTUBE - ZDE


Country Vánoce NEBUDOU
23.11.2021

Přátelé, čekali jsme, přemýšleli, ale nakonec.... Letošní Country Vánoce NEBUDOU. Omlouváme se všem, kteří se těšili. My jsme se těšili také a od září poctivě trénovali. Člověk míní - život mění... Věříme, že se nám podaří připravit pro vás alespoň nějaké vánoční překvapení. Mějte se krásně, mějte se rádi a buďte zdrávi :-*


Prázdniny jsou za námi, Vánoce klepou na dveře
12.10.2021

Naše tradiční vánoční koncerty s přáteli vloni zrušila špatná epidemiologická situace. Letos věříme, že se uskuteční. A my už pilně trénujeme. Těšte se, my se těšíme! Soupis termínů najdete v sekci AKCE.


Ukázky z CD Hrajem dál najdete na webu
1.9.2021

Ukázky písniček z nového CD si můžete pustit v sekci DISKOGRAFIE Zájemci o celé CD pak mohou kontaktovat přes email Peťku na kontaktech z webu. Přejem vám příjemný poslech!


Máme pokřtěno! Hrajem dál
9.8.2021

Naše nové CD je pokřtěno! Vítej na světě, ať děláš co nejvíce radosti...


22. ročník STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU je za námi
9.8.2021

Přátelé, je hotovo!? Zabaleno, uklizeno. Teď budeme hodně spát, odpočívat a věnovat se našim nejmilejším. Děkujeme moc, že jste nás v tom nenechali! Kapely, že přijely a rozdávaly radost, kamarádi pořadatelé, že si ubrali ze svého volného času a přijeli pomáhat. A obrovský upřímný a srdečný dík vám - našim návštěvníkům, že vás neodradily povinné formality a vrátili jste nám kus normálního světa. Děkujeme. Díky vám má naše snažení smysl. Máme vás rádi.


Vstupenky budou také na místě!
2.8.2021

Vzhledem k novému Mimořádnému opatření MZ lze do našeho areálu vpustit více osob. Proto se nebojte, vstupenky na místě BUDOU! Pořád je ale nutné prokazovat "bezinfekčnost" potvrzením o očkování, testování nebo prodělání nemoci COVID-19. Záložní variantou je otestovat se zakoupeným samotestem pod dozorem našeho pořadatele přímo před vstupem do areálu. Tak nás v tom nenechejte! Těšíme se na vás :-)


ZMĚNA V PROGRAMU. Paběrky nahradí DOMINIKA
1.8.2021

Bohužel, ze závažných zdravotních důvodů letos nevystoupí Paběrky s Marko Čermákem. V jejich čase vystoupí ostravská kapela DOMINIKA. Děkujeme za pochopení.


Na Westernu pokřtíme nové CD
1.8.2021

Již nadcházející víkend na STARÉM DOBRÉM WESTERNU pokřtíme naše nové CD - Hrajem dál :-)


Psi na Westernu? ANO - ALE
1.8.2021

Pejsky na našem festivalu nezakazujeme, ale sami zvažte, zda je pro vašeho psího miláčka čas strávený v hluku a mezi cizími lidmi, to nejlepší a zda by mu doma nebylo lépe. Pokud jej přesto chcete vzít s sebou, je nutné mít jej na vodítku a s náhubkem.


SUPER Country Vojtěchov 2021
2.7.2021

Naší druhou letošní štací byl country bál na milém country-bluegrassovém festivalu Country Vojtěchov u Mohelnice. Kdo byste to měl blízko, doražte, budeme se bavit!


Kompletní program na 22. STARÝ DOBRÝ WESTERN
1.7.2021

Kompletní program na 22. ročník najdete v sekci PROGRAM


On-line předprodej na Western odstartoval!
1.7.2021

Od 1.7. od 12 hodin je spuštěn on-line předprodej. Najdete jej v záložce VSTUPENKY . S nákupem dlouho neváhejte. V prodeji je omezené množství dle povolené kapacity, až bude kapacita naplněna, prodej bude ukončen. Na místě bude probíhat doprodej do povolené kapacity. Těšíme se na vás!


Odstartovali jsme letošní hudební sezónu
25.6.2021

V sobotu 19.6. jsme odstartovali festivalovou sezónu, a bylo to velkolepé. Díky Ruty Šuty i všem návštěvníkům, tanečníkům. Užili jsme si to!


Předprodej odstartuje 1.7.2021
15.6.2021

Napište si do diářů. On-line předprodej na našich stránkách odstartuje 1.7.2021. Do prodeje dáváme zatím 500 ks vstupenek a podle opatření budeme postupně přidávat. Kamenná prodejní místa letos z důvodu neustálé kontroly počtu prodaných vstupenek nebudou. Zbytek vstupenek do povolené kapacity bude prodáno na místě.


Western se blíží
14.6.2021

Naši milí, již za pár dní dáme do výroby tiskoviny k 22. ročníku a budete moci potkat několik billboardů. Western (snad) BUDE! Věra Martinová, Žalman & spol., Karel Kahovec a George & Beatovens a premiérově Paběrky s Marko Čermákem.... A mnoho dalších. Postupně vás budeme informovat.


Letošní ročník festivalu připravujeme!
16.5.2021

Naši milí příznivci, ptáte se, co s letošním ročníkem? Rádi bychom vás ubezpečili, že v přípravách pokračujeme a k tomu bedlivě sledujeme vládní nařízení. Pevně ale věříme, že letos se v srpnu potkáme. Určitě budeme muset dodržovat platná hygienická nařízení, a možná bude rozsah festivalu mírně upraven, ale svou porci muziky snad u nás načerpáte. Sledujte naše stránky nebo FB, budeme vás informovat. Těšíme se na osobní setkání na Bystřičce ve dnech 6-7. srpna 2021.


PF 2021 přeje STARÝ DOBRÝ WESTERN
23.12.2020

Milí přátelé, ať je ten následující rok plný pevného zdraví, optimismu a společných setkání.


PF 2021 přejí GYMPLEŘI
23.12.2020

Milí přátelé, tento zvláštní rok se pomalu blíží ke svému konci. Přejeme Vám, ať si užijete krásný a klidný vánoční čas 🎄 i celý nastávající rok 2021. Budeme si přát, aby byl plný společných setkání. Těšíme se na ně.


Kousek Country Vánoc virtuálně
13.12.2020

Právě bychom hráli letos čtvrtý vánoční koncert. Osud tomu chtěl jinak... A tak jsme si pro naše příznivce (a vlastně i pro sebe) připravili takovou malou vánoční ochutnávku. Snad se bude líbit - ke shlédnutí ZDE


Letos bez Country Vánoc
8.11.2020

Vládní opatření nás zastavila v započaté práci. A proto jsme nuceni oznámit, že Country Vánoce kapely Gympleři a přátel se uskuteční až v roce 2021.

Pevně věříme, že v příštím roce bude už osud více nakloněn kultuře a setkávání, a my se tak budeme moci společně potkat nejen na našich vánočních koncertech. Moc se na to těšíme!


Vyhlížíme Country Vánoce 2020
12.9.2020

Letní sezóna se blíží k závěru a my se pomalu začínáme ladit na Vánoce. I letos připravujeme Country Vánoce na šesti místech v okolí Vsetína. Věříme, že se s vámi potkáme....


22. ročník STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU v roce 2021
11.9.2020

22. ročník byl přeložen z roku 2020, ale už teď si poznačte termín a hlavní účinkující: Věra Martinová, Nezmaři, Žalman & spol. a mnohem víc... 6-8.8.2021


Vrácení vstupného z SDW 2020
1.5.2020

Zakoupené vstupenky na 22. ročník zůstávají v platnosti i při přesunu do roku 2021. Stejně jako avizovaný program zůstává stejný! Vstupenku ale vrátit lze. Zájemci o vrácení vstupného prosím kontkaktujte emailem Peťku, viz sekce kontakty - nejpozději však do "plánovaného letošního termínu akce" - 7.8.2020.


22. ročník STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU přeložen na rok 2021
30.4.2020

Naši milí kamarádi, čekali jsme a doufali, ale rozhodli za nás... 22. ročník se přesouvá na rok 2021. Poznačte si prosím nový termín: 6.-8. srpna 2021. Odtajněný program zůstává v platnosti! Ty, co si zakoupili vstupenky ve vánočním předprodeji, budeme kontaktovat emailem. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se za rok na viděnou! A hlavně - buďte zdrávi....


Zahajujeme sezónu tradičně - U Mokrošů
ZRUŠENO!!! :-(
14.2.2020

Po dlouhém zimním období jsme se těšili na zahájení sezóny na velikonoční zelený čtvrtek - 9.4.2020 - v příjemné hospůdce U Mokrošů. Byli jste zváni, abyste došli za námi. Vstupné mělo být dobrovolné.

Akce je bohužel zrušena. Jedině snad... to dobrovolné vstupné může zůstat :-)


22. ročník STARÝ DOBRÝ WESTERN
1.2.2020

Odtajňujeme program pro rok 2020: Věra Martinová, Nezmaři, Žalman & spol…. Ale bude toho mnohem víc...


Akce roku 2020
20.1.2020

Vánoční klid je dávno za námi a my se začínáme těšit na sezónu na pódiích. Termíny postupně doplňujeme do sekce AKCE


PF 2020
21.12.2019

Přejeme vám nádherný rok 2020 a budeme se těšit na setkání…


Rok 2019 bez Country Vánoc
7.12.2019

Přátelé a fanoušci, letošní rok jsme se rozhodli prožít v kruhu rodinném, bez vánočních koncertů. S největší pravděpodobností se můžete těšit na Country Vánoce opět v roce 2020. Děkujeme za projevený zájem a přejeme vám poklidné a pohodové Vánoce.


Vánoční předprodej JEDE
6.12.2019

Tip na vánoční dárek - permanentnka na 22. ročník za vánoční cenu 444 Kč. Objednat můžete ZDE . Vánoční předprodej bude ukončen 31.12.2019.


SDW Předvánoční předprodej
5.12.2019

Přemýšlíte nad dárkem pro sebe nebo své blízké? Využijte náš předvánoční předprodej. Bude spuštěn na Mikuláše (6.12.2019) ve 12 hod. Limitovaný počet permanentek bude stát 444 Kč.


Představujeme inteprety roku 2020
3.12.2019

Odtajňujeme program pro rok 2020 a lákáme vás na tři (snad) zajímavá jména účinkujících. 22. ročník představí: Věru Martinovou, Nezmary, Žalmana & spol…. Ale bude toho mnohem víc..


Známe termín 22. ročníku SDW
16.8.2019

Kdo si chcete poznačit do diáře termín 22. ročníku - zde je. Opět to bude první pátek, sobota a neděle v srpnu - a tedy dny: 7.-9. 8. 2020. Budeme se na vás těšit ❤


Užíváme kapelových prázdnin
14.8.2019

Po Westernu si nyní užíváme kapelových prázdnin, ale už na konci srpna opět nastupujeme na pódia. Více o našich vystoupeních najdete v sekci AKCE


Fotky z 21. ročníku Westernu
12.8.2019

Na naše stránky jsme přidali vybrané fotky z 21. ročníku. Kdo ale chcete shlédnout fotky všechny, MRKNĚTE SE NA NÁŠ FACEBOOK. Třeba se tam někde najdete :-)


Děkujeme vám!
5.8.2019

Naši milí, 21. ročník je za námi... ❤️ Děkujeme vám za vaši přízeň a věrnost. Díky vám to má všechno smysl! A našim "limetkovým" pořadatelům, přátelům a rodinným příslušníkům - děkujeme za trpělivost a podporu - bez vás by to nešlo! Tak zase za rok, na Bystřičce - na 22. STARÉM DOBRÉM WESTERNU 🎵


DNES bude předprodej ukončen
29.7.2019

Předprodej bude DNES ukončen. Máte tedy poslední možnost zakoupit si permanentku v on-line přeprodeji. VSTUPENKY ZDE.


PROGRAM 21. ročníku
28.7.2019

Váháte zda dorazíte? Mrkněte na PROGRAM a doražte za námi na Bystřičku.


V sobotu 13.7. na viděnou v Němeticích (u Kelče)
10.7.2019

Kdo má rád country a country tance, ten nemůže v sobotu chybět v Němeticích (u Kelče). My tam budeme, bude se na co dívat!


Westernové zajímavosti
10.7.2019

Kdo chcete být v obraze, sledujte nás na facebooku. Zde najdete ty nejžhavější novinky a podrobnosti. MRKNI NA FACEBOOK SDW


Představujeme vám letošní plakát…
16.6.2019

Plakát na letošní - 21.ročník - je hotov. Snad se vám bude líbit a v programu si vyberete své favority. Těšíme se na vás…


Těšíme se na Olšovecký rybníček
2.6.2019

Již příští víkend - v sobotu 8.6. - zahrajeme na festivale Olšovecký rybníček. A budeme v dobré společnosti…


Předprodej tradičně - od 1. července
2.6.2019

Pokud se chystáte na letošní Western, vězte, že od 1. července opět spouštíme náš výhodný předprodej!


21.ročník Westernu se blíží…
1.6.2019

Léto nabírá na obrátkách, stejně jako přípravy na letošní 21. ročník… A na co se můžete těšit? Třeba na kapelu Taxmeni, Devítku či Cadillac Pavla Brümmera s Tomášem Linkou. Ale bude toho mnohem více. Program postupně odhalujeme v sekci PROGRAM


Velikonoce U Mokrošů na Bystřičce
17.4.2019

Již tradičně na Zelený čtvrtek zahájíme sezónu hraním U Mokrošů na Bystřičce. Přijďte za námi...


Gympleři slavili 25 let
16.4.2019

Ve spolupráci s Domem kultury Vsetín jsme na konci března 2019 krásně oslavili 25 let existence. Byl to krásný večer - díky všem hostům i zúčastněným.


PF 2019 - Přejeme krásný rok 2019
28.12.2018

Přejeme vám rok 2019 plný úsměvu a nadhledu… A budeme se s vámi těšit na viděnou*


PF 2019 - Radujte se z maličkostí…
27.12.2018

Přejeme vám, abyste dokázali v každé maličkosti najít krásu a vaše srdce dokázala proměnit obyčejné věci v neobyčejné…


Country Vánoce na Vsetíně
27.12.2018

Letošní "vánoční turné" se blíží ke konci. A ukončíme ho kde jinde než doma - na Vsetíně. V pátek 28.12.2018 od 17 hodin v kostele Dolního sboru Českobratrské církve evangelické (u ZUŠ). A budou s námi milí hosté! Tak přijďte s námi ukončit rok 2018. Těšíme se na vás


Termín Westernu pro rok 2019
26.12.2018

Chcete si už plánovat do diáře roku 2019? Pak vězte, že termín Westernu je pořád stejný - první pátek-neděle v srpnu - a tím jsou dny 2. - 4.8.2019


Video-připomínka 20.ročníku SDW - v roce 2018
23.12.2018

Zavzpomínejte s námi na jubilejní 20. ročník. Odkaz na YouTube ZDE


Country Vánoce 2018
20.11.2018

Také letos čekají Gymplery a jejich přátele šňůra vánočních koncertů s názvem Country Vánoce. Uskuteční se jich celkem 5. Ten první již první adventní neděli 2. prosince v Olšovci. Všechny termíny najdete v sekci AKCE


První část fotek z 20. SDW
21.8.2018

Přidali jsme pár fotek z jubilejního ročníku Westernu. ZDE


Děkujeme, že jste u toho byli s námi!
5.8.2018

Festivalový víkend je za námi. Byl tropický, náročný, uběhaný nahoru a dolů areálem a okolo přehrady - ale byl krásný! Moc děkujeme, že jste u toho byli s námi, a že nám celých těch dvacet let dáváte inspiraci, naději a sílu znovu se do toho pustit. STARÝ DOBRÝ WESTERNE - za rok AHOOJ!


On-line předprodej bude ukončen v úterý 31.7. o půlnoci
30.7.2018

Přátelé, čas festivalu se blíží, proto vy, kdo si chcete pořídit vstupenky v on-line předprodeji - máte poslední šanci - a to během zítřka úterý 31.7. do 24 hod. Zaslání platby dle pokynů pak zvládněte do středy 1.8. do 12 hod, ať banky stihnou platbu připsat a my vám vstupenky na email zaslat. Těšíme se na vás!


Předprodej brzy skončí!
29.7.2018

Již jen pár dní bude v provozu on-line předprodej vstupenek na 20. ročník. Tak neváhejte a kupujte ZDE


Kulturní bonus pro naše návštěvníky
28.7.2018

Ve spolupráci s Muzeem regionu Valašsko jsme připravili kulturní bonus. Stačí se do 12. 8. 2018 prokázat platnou vstupenkou (páskem z Westernu) a máte vstup do těchto objektů zdarma: Zámek Vsetín / Zámek Kinských ve Valašském Meziříčí / Zámek Lešná u Valašského Meziříčí / Kostel Svaté Trojice ve Valašském Meziříčí / Hvězdárnu Vsetín.


Dětský koutek
28.7.2018

Myslíme i na nejmenší: pro děti s doprovodem rodičů je připraven dětský koutek. Vašim dětem budou chystat program pracovnice Rodinného a mateřského centra Vsetín.


Doprovodný program
28.7.2018

Nejen uši, ale i další smysly můžete na Westernu potěšit. Jako obvykle se těšte na ukázky country tanců či westernových dovedností.


Zahrajeme si na Westernu
28.7.2018

Už se těšíme na příští víkend. Hrát bude v pátek country bál, který dohraje kapela COP (není na plakátech), a pak v sobotu okolo 18 hodiny!


Program 20. SDW odhalen!
25.7.2018

Aktualizovaný a kompletní program 20. ročníku STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU - tři dny a tři scény. Mrknout na něj můžet v sekci PROGRAM


O víkendu v Olšovci
7.6.2018

V sobotu se těšíme na viděnou v Olšovci na milém festiválku. Na řadu přijdeme JIŽ od 18:45 hodiny.


Letní sezóna zahájena v Tučíně
15.5.2018

Letní sezónu jsme o víkendu zahájili v Tučíně. A dále se těšíme do Ratiboře, do Olšovce, hrát budeme 2x i na Vsetíně a v červenci dokonce ve Spišské Nové Vsi. Koncerty najdete v sekci AKCE


Zahajujeme sezónu 2018
27.3.2018

První vlaštovka letošní sezóny - v sobotu 31.3.2018 hrajeme na Bystřičce v Kempu Ranč. Vstupné dobrovolné. Přijďte se velikonočně naladit. Těšíme se na vás.


Spoustu Dobrého Vám Všem - PF 2018
29.12.2017

Přejeme, do roku 2018, Spoustu Dobrého Vám Všem.


PF 2018 - přejeme skvělý rok mezi skvělými lidmi!
29.12.2017

Přejeme vám rok 2018 mezi skvělými lidmi. Krásné vánoční svátky i start do roku 2018 přejí GYMPLEŘI


Videosestřih z 19. ročníku
28.12.2017

Zahřejte se s námi vzpomínkou na 19. ročník ve videosestřihu


20. STARÝ DOBRÝ WESTERN - 2018
15.12.2017

Plánujete si už rok 2018, tak si zapište do diářků, že 20. ročník STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU proběhne tradičně první pátek, sobotu a neděli v srpnu, tudíž od 3. - 5. srpna 2018. Těšíme se s vámi na viděnou.


Letošní rok bez Country Vánoc Gymplerů
22.11.2017

Naši milí příznivci, bohužel se letos musíme omluvit z realizace tradičních vánočních koncertů. Zejména z důvodu rodinných změn u několika členů jsme se rozhodli v letošním roce vynechat tradiční koncerty Country Vánoc. Věříme, že o to více se s námi budete těšit na další rok, kdy se věřím opět u vánočních melodií potkáme. Přejeme vám všem, krásné zimní a vánoční dny plné pohody a dobré muziky. Třeba s některým našim vánočním CD. Vaši GYMPLEŘI


Již o víkendu se těšíme se do Skaličky
10.9.2017

Ještě pořád si užíváme dovolených - těch řádných i nově mateřských :-) Ale už v září se opět na Gymplery můžete těšit - třeba právě na Skaličce - v sobotu 16. září! A jako vždy - celý festival bude o dobré hudební i lidské společnosti :-) Doražte!


Reportáž z 19. ročníku
21.8.2017

Připomeňte si s námi 19. ročník Westernu ve videoreportáži Regionální televize.cz


19. STARÝ DOBRÝ WESTERN je za námi
7.8.2017

19. ročník Westernu je minulostí. Děkujeme všem, kteří jste za námi dorazili: návštěvníci, muzikanti, pořadatelé. Bylo to tropické, náročné, ale krásné!!! Co dodat? Fotky budeme postupně přidávat a budeme se s vámi těšit brzy na viděnou - třeba za rok, ve stejný čas (první pátek až neděli v srpnu) na stejném místě! Děkujeme!


Na Western - plavky s sebou!
3.8.2017

Vypadá to, že počasí bude o Westernovém víkendu opět tropické. Tak si nezapomeňte přibalit plavky! Dle krajské hygienické stanice je koupání v Bystřičce naprosto v pořádku. Podrobnosti o kvalitě vody NA BYSTŘIČCE - ZDE


UKONČENÍ ON-LINE PŘEDPRODEJE - 31.7.!
3.8.2017

On-line předprodej byl ukončen! Poslední možnost jak sehnat permanentní vstupenky za předprodejovou cenu je DNES (ve čtvrtek) na pěti místech ve Zlínském kraji. Kde přesně? Mrkněte do sekce VSTUPENKY


Pejsci na Westernu?
25.7.2017

Odpověď na časté dotazy: Pejsky na našem festivalu nezakazujeme, ale sami zvažte, zda je pro vašeho psího miláčka čas strávený v hluku a mezi cizími lidmi, to nejlepší a zda by mu doma nebylo lépe. Pokud jej přesto chcete vzít s sebou, je nutné mít jej na vodítku a s náhubkem.


Na co se na Westernu těšit v pátek?
10.7.2017

Program 19. ročníku je nabitý! Tak na co se těšit v pátek? Startujeme v 16 hodin a hlavním tahounem je určitě Věra Martinová s kapelou. Večer pak country bál pod širým nebem ve společnosti Gymplerů a skvělého Michala Tučného Revival Plzeň. Buďte u toho s námi!


Country bál pro Ruty Šuty
10.7.2017

V sobotu srdečně zveme na akci kamarádů tanečníků z Ruty Šuty. V Němeticích u Kelče se bude na co dívat a večer si pak můžete i vy zatancovat na country bále v naší společnosti.


PŘEDPRODEJ ODSTARTOVÁN!
30.6.2017

Předprodej na 19. ročník odstartován. Kupte si on-line vstupenku nebo permanenku v kamenném předprodeji a budete mít páteční program zcela zdarma. Ovšem na začátku července vás prosíme o shovívast ohledně rychlosti odpovědi - náš webový administrátor čerpá dovolenou. Děkujeme. Podrobnosti o nákupu najdete na v sekci VSTUPENKY


Představujeme plakát 19. ročníku
23.6.2017

Takhle vypadá letošní plakát na STARÝ DOBRÝ WESTERN. Snad se vám líbí stejně jako nám, a také v programu si vyberete svoji hvězdu. Těšíme se s vámi na viděnou…


O víkendu jedeme do Třince
16.6.2017

A zítra opět vyrážíme - tentokráte do Třince na Country sešlost. Podrobnosti zde: http://www.countrytrinec.cz/


Western se rozrůstá - letos tři scény
16.6.2017

Letos premiérově bude festival probíhat na třech scénách! Ta nová - třetí scéna bude v Kempu Ranč Bystřička a hrát se tu bude až do neděle. PŘEDPRODEJ (kamenný i on-line) ZAHAJUJEME 1. ČERVENCE.


Gympleři nebudou kácet máj v Janišově
23.5.2017

Přátelé a kamarádi, pokud byste se chtěli vydat do Janišova kácet máj, očekávejte pouze NĚKTERÉ členy kapely - nikoliv celou kapelu. Těšte se na Skypi nebo kapelníka Martina, kteří vám zpříjemní podvečer. Celou kapelu však můžete slyšet až 10. června na Olšoveckém rybníčku.


Gympleři v Olšovci
23.5.2017

V sobotu 10. června se již tradičně koná milý festival Olšovecký rybníček nedaleko Hranic na Moravě. Střihneme si country bál a těšíme se na všechny kamarády, diváky a návštěvníky.


V sobotu 6. května v Tučíně
3.5.2017

Těšíme se s vámi na viděnou v sobotu 6. května na našem prvním letošním venkovním festivale - v Tučíně. Zahrajeme si country bál - cca od 20:30 hod, ale již celé odpoledne bude v dobré společnosti. Zastavte se uvítat jaro do Tučína!


Termín 19. ročníku Westernu
2.5.2017

Všem příznivcům připomínáme: festival STARÝ DOBRÝ WESTERN se opět bude konat první pátek a sobotu v měsíci srpnu - a to letos vychází na 4. a 5. srpna 2017. A pozor, jednáme o rozšíření na tři scény - a možná se bude muzicírovat i v neděli, takže se těšte. Program pro vás pilně připravujeme...


Již v pátek na velikonočním posezení U Mokrošů
12.4.2017

Již za pár dní - v pátek 14.4. - se těšíme na viděnou v restauraci U Mokrošů na Bystřičce na předvelikonoční veselici.


Aktualizovány termíny hraní
6.3.2017

Plní se nám kalendář. Mrkněte do sekce AKCE


Opět se blíží jaro a s ním nová sezóna
5.3.2017

Vypadá to, že nás zima pomalu opouští a my se už moc těšíme na novou hudební sezónu. První hraní nás čeká již na předvelikonoční pátek 14.4.2017 na Bystřičce U Mokrošů.


Kráný rok 2017 vám přeje tým SDW
22.12.2016

Za celý tým festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN vám přejeme krásné muzikou protkané dny v roce 2017 a budeme se těšit na další setkání na Bystřičce.


Krásný rok 2017 vám přejí GYMPLEŘI
22.12.2016

Přejeme Vám za GYMPLERY rok plný milých lidí, nezapomenutelných zážitků a krásných melodií. A už se moc těšíme na setkání v roce 2017.


Vánoce, Vánoce přicházejí...
14.11.2016

Letní festivaly jsou za námi a my se už poctivě připravujeme na vánoční koncerty... Chystané termíny najdete v sekci AKCE. Těšíme se!


Naše milá Skalička, již brzy!
5.9.2016

Již za dva týdny se opět objevíme na milém trampském festivale ve Skaličce. Doražte! Bude dobře!


Jak ten čas letí…
4.9.2016

Jak ten čas letí... Už máme měsíc po 18. ročníku... :-( Škoda - je to pryč... Tak aspoň malé připomenutí v reportáži regionalnitelevize.cz Možná se tam najdete…


STARÝ DOBRÝ WESTERN je za námi…
7.8.2016

No, co dodat: jsme doma, je to za námi... Bylo to nároční, ale krásné! Páteční počasí nás potrápilo, ale pevně věříme, že hudební i doprovodný program vám všem náladu vylepšil. Moc jsme si to užili a děkujeme, že jste při té oslavě plnoletosti byli s námi... :-) Fotky zatím najdete na Facebooku. Tak za rok - na Bystřičce - AHOOOOJ!


Dobře bylo v lese u myslivců, a nyní už jen STARÝ DOBRÝ WESTERN
1.8.2016

Díky za milé hraní 30.6. na Trubiskách u Prlova. Bylo dobře! Ale teď už nás čeká STARÝ DOBRÝ WESTERN. Přijďte za námi!


Předprodej na STARÝ DOBRÝ WESTERN dnes končí
1.8.2016

DNES je poslední možnost zakoupit si vstupenky na 18. ročník STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU! Neváhejte! Objednávejte v sekci do sekce VSTUPENKY


Objednejte si dopravu ze STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU
23.7.2016

Přemýšlíte, jak se v noci dostat z Bystřičky na Vsetín nebo Valašské Meziříčí? Objednejte si svůj lístek do speciálního festivalového autobusu v sekci do sekce VSTUPENKY/REZERVACE DOPRAVY.


Předprodej v Rožnově přemístěn
15.7.2016

Z důvodu dočasného uzavření knihovny je od 18. července do 4. srpna předprodej na festival STARÝ DOBRÝ WESTERN přesunut do prodejny Drogerie Petr Poruba.

Adresa:
Masarykovo náměstí 181
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Děkujeme za pochopení!
Organizační tým festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN


Prozrazujeme program 18. ročníku STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU
30.6.2016

Představujem vám kompletní program pro 18. ročník našeho festivalu. Mrkněte do sekce PROGRAM


Dnes hrajeme pod širým nebem!
24.6.2016

Dnešní hraní na domácí půdě - ve Vsetíně se vzhledem k tropickým teplotám přesouvá z malého sálu Domu kultury na Terasu! Přijďte, uděláme si hezký večer při muzice.


Léto v plném proudu
17.6.2016

Léto a letní festivaly jsou v plném proudu… A kde se potkáme? Třeba v pátek 24.6. v malém sále kulturního domu, nebo v červenci na Vojtěchově nebo v Němeticích.. Mrkněte do sekce AKCE.


Už se těšíme do Olšovce
20.5.2016

Už se moc těšíme do dobré společnosti na milý festival Olšovec u Hranic na Moravě. Zahrajeme si na country bále - 11.6.2016. Přijďte - bude dobře!


V dubnu zahajujeme letošní hudební sezónu
30.3.2016

Letošní hudební sezónu zahájíme (stejně jako vloni) 16.4.2016 v milé resturaci U Mokrošů na naší oblíbené Bystřičce-přehradě. Přijďte si nás poslechnout a možná lehce zatančit... Těšíme se na Vás!'


Video-vzpomínka ze Starého dobrého westernu 2015
29.3.2016

Vzpomeňte s námi na loňské teplé dny ve společnosti country muziky a 17. ročníku STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU. Video sestřih od společnosti DM Video KE SHLÉDNUTÍ ZDE


Tříkrálový karneval s Bobem a Bobkem
9.1.2016

Děkujeme za tradičně milý a skvěle zorganizovaný Tříkrálový karneval, kde jsme si mohli zahrát. Teď se po vánočních koncertech opět pustíme do oprašování country repertoáru a budeme se s vámi těšit na setkání na některém z našich dalších vystoupení.


Přejeme vám krásný rok 2016
31.12.2015

Ze srdce vám v roce 2016 přejeme spoustu hezkých zážitků a dobrých kamarádů. Vaši GYMPLEŘI


PF 2016
30.12.2015

Přejeme vám krásný a veselý rok 2016. Ať je plný milých lidí a nezapomenutelných zážitků.


Plnoletý STARÝ DOBRÝ WESTERN (2016)
21.9.2015

Již tradiční termín - přesto vám ho sem napíšeme :-) Plnoletý STARÝ DOBRÝ WESTERN se bude konat 5. a 6. srpna 2016 na klasickém místě, Bystřička - přehrada (okres Vsetín). Tak si poznačte do diářků a doražte za námi. Těšíme se na Vás.


V sobotu AHOJ na Skaličce
15.9.2015

Asi poslední festival letošní sezóny nás čeká tuto sobotu 19.9. ve Skaličce (u Hranic na Moravě). Těšíme se na milá setkání se všemi přáteli. Stavte se za námi také v sobotní podvečer...


Budeme vzpomínat…
25.8.2015

Včera při automobilové nehodě zemřel vsetínský politik - bývalý starosta i místostarosta, ale zejména veselý přátelský člověk, který měl rád život, zábavu a dobré lidi - Jarda Kudlík… Ještě před pár dny se s námi na 17. ročníku radoval, nyní už jen vzpomínáme. Děkujeme ti za veškerou tvoji podporu i pomoc, kterou jsi nám mnohokrát při organizaci Westernu prokázal. Nezapomeneme…


Přidali jsme fotky ze 17. ročníku
24.8.2015

Zavzpomínejte s námi ve fotkách na 17. ročník Westernu… FOTOGALERIE ZDE


Posila na sobotní galaprogram - Milan Drobný & Faces
27.7.2015

Před nedávnem jsme bohužel avizovali změnu v sobotním programu. Petr Spálený ze zdravotních důvodů nevystoupí. Volné místo v gala programu jsme však již zaplnili a s radostí vám jej představujeme. Letos poprvé se u nás představí hudební bard, dříve spolupracující s divadlem Semafor, dvojicí Suchý – Šlitr či Country Beatem Jiřího Brabce – Milan Drobný s doprovodnou kapelou Faces. Určitě budete znát jeho hity Pláču pláču sůl nebo Písnička pro kočku (Vy byste pořád seděla a nevydala hlásku) a tak věříme, že si s ním jeho hity všichni rádi zazpíváte...


Oficiální pozvánka na 17. STARÝ DOBRÝ WESTERN
26.7.2015

Oficiální pozvánka na letošní ročník... MRKNĚTE ZDE Tak co, vyberete si z nabízených interpretů toho vašeho?


Gympleři - před 20 lety...
22.7.2015

Přesně před dvaceti lety - 22. července 1995 - byla sobota a Gympleři se připravovali na country bál na Jasence. Dvacet let uteklo jako voda. Naše řady se rozrostly a několikrát změnily. Ale to hlavní u Gymplerů zůstalo. Pořád jsme parta kamarádů, kteří se rádi vidí a rádi zahrají pro radost sobě i posluchačům... Těšíme se na vás na některém z našich dalších koncertů..


Změna – Petr Spálený ze zdravotních důvodů nevystoupí
14.7.2015

Bohužel je naši nemilou povinností oznámit vám změnu v dramaturgii sobotní galaprogramu. Ze zdravotních důvodů své vystoupení na letošním Westernu zrušil Petr Spálený. Ač je nám neúčasti této velké hudební osobnosti upřímně líto, nezbývá než popřát Petru Spálenému co nejvíce zdraví a vás požádat o shovívavost. V současné době se snažíme dohodnout jiného účinkujícího.


Objednejte si dopravu busem z Westernu do Vs, VM a Rožnova
13.7.2015

Po loňském zájmu jsme pro vás s našimi partnery opět připravili SPECIÁLNÍ AUTOBUS. Jede se na Vsetín (odjezd v 24 hod)nebo do Valašského Meziříčí/Rožnova p. Radhoštěm (odjezd v 01:30). Své místo v autobuse si rezervujte v sekci VSTUPENKY a pak přímo na festivale do 18 hodin u stánku se suvenýry vyzvedněte. Volná místa a nevyzvednuté rezervace budou po 18 hodině postoupeny dalším zájemcům.


4.7. budeme ve Valašské Polance
28.6.2015

První červencovou sobotu 4.7. zahrajeme v restauraci Paradon ve Valašské Polance. Bude fajn - přijďte za námi…


Předprodej odstartuje 1. července
27.6.2015

Již za pár dní - 1.července 2015 - odstartuje předprodej na STARÝ DOBRÝ WESTERN. Cena v předprodeji je výhodná! Tak neváhejte a nakupujte. Těšíme se na vás.


Díky za milé Vsetínské kulturní léto
26.6.2015

Děkujeme za milou atmosféru v pátek 26.6. na vsetínském náměstí…


Již brzy - 6.6. nás čeká Olšovecký rybníček
13.5.2015

Srdečně zveme na festival Olšovecký rybníček do Olšovce u Hranic. Budeme hrát country bál tak si přijďte zatančit :-)


V Tučíně na Špekáčku bylo bezva
12.5.2015

Děkujeme za milé pozvání a super atmosféru na festivale Tučínský špekáček. Bylo nám potěšením strávit v Tučíně sobotní večer.


Pozvánka na Tučínský špekáček
9.5.2015

Srdečně zveme na festival do Tučína :-)


Zahřívací koncert U Mokrošů
20.3.2015

Srdečně zveme na první koncert v nové sestavě Gymplerů, který se bude konat v sobotu 11.4.2015 na Bystřičce-přehradě v restauraci U Mokrošů od 20:00.


Časy se mění
17.12.2014

Děkujeme všem, kteří se v sobotu 13.12. přišli na Vsetín, ke Splavu rozloučit se sestavou let 2013-2014. Bylo nám s vámi krásně. Budeme se snažit nezklamat vaši přízeň a budeme se těšit opět brzy na viděnou.


Připomeňte si s námi 16. ročník…
16.12.2014

Připomeňte si s námi šestnáctý ročník, ve 22 minutovém sestřihu NAJDETE ZDE


Country Courák aneb Časy se mění
25.11.2014

Večírek k tanci i poslechu - Country Courák aneb časy se mění přijíždí do hospody U Splavu - Vsetín, Ohrada v sobotu 13. 12. 2014 od 19 hodin. Výjimečný bude tím, že to poslední společné vystoupení Gympleří sestavy z let 2013-2014. Přijďte se tedy rozloučit a pobavit… :-)


Letošní rok bez Country Vánoc
11.11.2014

Drazí přátelé, letos bohužel porušíme tradici a nebudeme pořádat vánoční koncerty. Donutily nás k tomu aktuální technické okolnosti. Přestě věříme, že nám zachováte přízeň. A třeba si nás pořídíte domů na kulaté placce. Ukázky najdete v sekci DISKOGRAFIE. Zájemci pište na emailový kontakt Peťky (najdete v kontaktech).


Letní sezóna téměř za námi
12.10.2014

Skončila nám sezóna letních festivalů a častého hraní. Proto jsme se nyní rozhodli natrénovat pro vás pár nových písniček.. A možná těch změn bude více… Některé vás možná zarmoutí, jiné snad potěší. Zachovejte nám přízeň… Těšíme se s vámi zase brzy na viděnou.


Prázdniny se blíží ke konci. Už se těšíme na Skaličku…
28.8.2014

Srpnové kapelové prázdniny se blíží ke konci. Už 13. září se na vás těšíme na viděnou a slyšenou na milém festiválku trampských písní Skalička.


Šestnáctý ročník je za námi
3.8.2014

Děkujeme vám všem, že jste za námi přišli a vytvořili tak úžasnou atmosféru. Bylo nám s vámi skvěle. Děkujeme!


Na Bystřičce vrcholí přípravy
31.7.2014

Pódium na Bystřičce v letním kině je již téměř připraveno na zítřejší nájezd vystupujících kapel. Těšíme se na Vás!


On-line předprodej na Western ukončen!
26.7.2014

K dnešnímu dni byl náš on-line předprodej ukončen. Nadále si však můžete koupit vstupenky v kamenných předprodejích. Jejich sezname najdete ZDE


Western očima kamaráda - pořadatele
25.7.2014

Přečtěte si pozvánku na Western z jiného pohledu. Prostřednictvím Valašského deníku vás zve i kamarád-pořadatel Milan Bezděk, kterého můžete potkat u občerstvení ve stanu Radegast. Přečtěte si ZDE


Rezervace dopravy
18.7.2014

Tento rok je možné zajistit si dopravu z festivalu autobusem a v klidu si dát pivo :-)
Rezervaci přes internet najdete v sekci Vstupenky


Karimatky na lavičkách
18.7.2014

Letos jsme nuceni omezit rezervace míst na lavičkách pomocí karimatek... více viz v sekci Další informace


Ve čtvrtek 10.7. zahrajeme na vsetínském náměstí
7.7.2014

Ve čtvrtek 10.7. od 17 hod zahrajeme ve Vsetíně, na Dolním Náměstí v rámci Vsetínského kulturního léta.


Naši krasavci už stojí podél cest
7.7.2014

Již od začátku měsíce můžete potkat na 6 místech v republice takové krásné billboardy :-)


Předprodej na Western odstartoval!!!
30.6.2014

Odstartovali jsme předprodej na 16. STARÝ DOBRÝ WESTERN. Kupte si permanentku - je to nejvýhodnější… :-) Podrobnosti o vstupenkách, a také novince - autobusové dopravě z Bystřička najdete v sekci VSTUPENKY Těšíme se na vás!


Kompletní program 16. ročníku
29.6.2014

Už je uděláno - už je to hotovo… Mrkněte do sekce PROGRAM


Již tuto sobotu nás čeká Olšovecký rybníček
5.6.2014

Velmi příjemný festiválek Olšovecký hudební rybníček se koná již tuto sobotu 7.6. v Olšovci u Hranic na Moravě. Uzavíráme jej country bálem, ale celý program bude stát za to! Těšíme se na viděnou…


Předprodej na WestWend zahájen
8.5.2014

Předprodej na koncert WestWend & Gympleři byl zahájen. Stavte se do kina Vatra a zařiďte si místo ke stolečku. Vstupné je 180 Kč.


Jonathana Manesse - znáte z Westernu 2011
23.4.2014

Možná si pamatujete z ročníku 2011 milého zpěváka a kytaristu Jonathana Manesse. Pokud ano, a rádi byste jej slyšeli znovu - máte šanci. Ve čtvrtek 22.5.2014 přijede na Vsetín a společně se svoji ženou Wendy vystoupí pod názvem WestWend v Domě kultury. Večer uzavřou Gympleři. Takže kdo to nemáte daleko, zastavte se… Vstupné 180 Kč.


Gympleři & americké duo WestWend
22.4.2014

Ve čtvrtek 22. května od 19 hod přivítá velký sál Domu kultury vzácné hosty. Bude jím americké duo WestWend, které navštíví Vsetín na svém evropském turné. Kdo nezná název WestWend, možná pozná jméno Jonathan Maness, který vystoupil v roce 2011 na Starém dobrém westernu. V duu vystupuje se svoji ženou Wendy. Sekundanty a parťáky jim pro tento večer bude vsetínská country kapela Gympleři.


V polovině dubna se těšíme do Brna
1.4.2014

Ve středu 16.4. zavítáme do Brna - do klubu Fičák, kde si zahrajeme společný koncert s kapelou Karel Zich Revival Band. Místa jsou na rezervaci, tak rezervujte. My se na vás moc těšíme.


Chcete nás poslouchat doma? Můžete…
31.3.2014

Naše nové CD si můžete pořídit samostatně nebo v krásném dárkovém kompletu. Zájemci o CD - obraťte se na nás. Kontakty najdete ZDE


Termín 16. ročníku STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU
30.3.2014

Také letos - první víkend v srpnu… Do kalendáře si mohou zájemci poznačit 1. a 2. srpna 2014. Těšíme se na Vás…


PF 2014
30.12.2013

Všechno, co máte rádi, vám do roku 2014 přejí GYMPLEŘI a STARÝ DOBRÝ WESTERN


Country Vánoce 2013 jsou za námi…
29.12.2013

Děkujeme Vám všem, co za námi přišli do kostelů, divadel a kulturních domů prožít Country Vánoce. Bylo nám s Vámi fajn. Užijte si zbytky krásných svátečních dní…


Připomeňte si s námi ve videu, jaký byl STARÝ DOBRÝ PATNÁCTÝ…
26.11.2013

16ti minutový krátký videosestřih z patnáctého ročníku NAJDETE ZDE


V pondělí 25.11. od 19:15 Gympleři na Proglasu
25.11.2013

Od 19:15 budou Gympleři ŽIVĚ mluvit na rádiu Proglas o 20ti leté existenci kapely i o nově vydané kompilaci dvou CD s názvem Všechno, co mám rád.


Pane Bobku, vzpomínáme s láskou…
20.11.2013

Jsme hrdi, že jsme jej u nás na Westernu mohli několikrát přivítat… Děkujeme za radost, kterou jste nám rozdal. Pavle Bobku, vzpomínáme s láskou…


Poděkování partnerům při vydání CD
19.11.2013

Před nedávnem jsme oslavili 20 let a pokřtili nové CD. Jeho vydání by však nebylo možné bez podpory našich partnerů: Austin International, 100% REWORK, AxiomPROVIS, VaK Vsetín. Moc vám děkujeme za vaši podporu.


Děkujeme za krásné narozeniny!
10.11.2013

Děkujeme všem milým návštěvníkům, kteří s námi přišli oslavit naše narozeniny. Užili jsme si díky vám krásný večer, na který nezapomeneme… Děkujeme a snad brzy na viděnou na některém z našich vánočních koncertů


Již tento pátek nás čeká narozeninová oslava...
6.11.2013

Již tento pátek 8.11. nás v Domě kultury Vsetín čeká velká oslava 20. narozenin spojena se křtem CD a koncertu kapely Starý fóry s Tomášem Linkou. Pozvánku na koncert včetně rozhovoru s několika z Gymplerů si můžete přečíst ve VSETÍNSKÝCH ZPRÁVÁCH ZDE


Gympleři oslaví 20 let
18.10.2013

Dvě desetiletí od vzniku kapely oslaví Gympleři v pátek 8.11. ve velkém sále Domu kultury Vsetín. A k narozeninám si nadělí nové CD a milého hudebního hosta. Přijďte za námi. Předprodej startuje 28.10. v kině Vatra.


Gympleři na VANDRKÁŘE
6.10.2013

V sobotu 19.10. jedeme do Přerova (do hudebního klubu TEPLO) na hudební večer pořádaný kapelou Špunt. Těšíme se na vás i s výjimečně vypůjčeným banjistou.


Přidali jsme fotky z 15. Starého dobrého westernu
30.9.2013

Bohužel až nyní, ale jsou zde! Fotky z 15. ročníku Westernu najdete v sekci FOTKY


Gympleři v MusicClubu na Lapači
20.9.2013

V pátek 20.9. od 20 hodin zahrajeme na Vsetíně, v MusicClubu na Lapači. My už se moc těšíme. Přijďte za námi...


Děkujeme Vám!
4.8.2013

Děkujeme všem, kteří tento víkend strávili s námi na Bystřičce... Co víc bychom si mohli přát, než takové skvělé návštěvníky, účinkující a pořadatele. Všem vám letí srdečné díky. STARÝ DOBRÝ WESTERNE AHOJ!


Přidány fotky z nedávných akcí…
28.7.2013

Mrkněte do sekce FOTKY Přidali jsme tam pár nových…


Už jen poslední pár hodin zbývá do ukončení ON-LINE předprodeje
28.7.2013

Čas utíká a konání Westernu se přibližuje... A vy máte posledních pár hodin příležitost využít on-line předprodeje a získat tak páteční program zdarma. On-line předprodej bude ukončen v noci z neděle na pondělí z důvodu odeslání vašich plateb a následného odeslání vašich vstupenek do vašich mailových schránek. Nadále však budou až do čvrtku 1.8. fungovat předprodeje v kamenných předprodejových místech. Už jen 5 dní.. Těšíme se na Vás*


Naši krasavci
24.7.2013

Naše SDW billboardy můžete vidět na 9 místech na Moravě. Pokud je potkáváte, věříme, že vám dělají stejnou radost jako nám...


V sobotu 13.7. hraní na GulášFestu
12.7.2013

Akce pro milovníky Guláše a muziky, a taky Gymplerů - zahrajeme v sobotu ve 12 hod. GULÁŠ FEST


Malé ochutnání Westernového country bonbónku
12.7.2013

Poslechněte si.. Třeba právě toto uslyšíte na živo v sobotu 3. srpna… RAY SCOTT


Bohužel ani dnes počasí Zděchovu nepřálo
12.7.2013

Bohužel ani dnes se neuskutečnilo hraní ve Zděchově na koupališti. Počasí nám prostě nepřeje… Zkusíme ale vymyslet ještě další termín! Do třetice všeho dobrého… Pro příznivce z ValMeziříčí - zítra budeme hrát na GulášFestu a pak ve Lhotě u Kelče. Zítra se hudebně vyžijeme. Budeme se na vás těšit…


1. července STARTUJE PŘEDPRODEJ
30.6.2013

Zítra, 1. července odstartujeme předprodej na jubilejní 15.ročník STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU. On-line předprodej bude fungovat na našich webových stránkách v sekci VSTUPENKY nebo v kamenných předprodejových místech. A vy, kdo byste chtěli běžet pro vstupenky hned první den, prosíme vás o shovívavost. Vstupenky budou distribuovány v průběhu dopoledne, proto prosíme, přijďte nakupovat až odpolene nebo další den. Moc děkujeme za vaši přízeň a COUNTRY zdar!


Plakát 15.ročníku SDW je na světě!
29.6.2013

Týdny letía první srpnový víkend se blíží! Ale my nezahálíme! Plakát je na světě a snad jej už i vy brzy potkáte na výlepových plochách. Kdo by nám uměl a chtěl pomoci s jeho distribucí, napište nám do Knihy návštěv. Těšíme se s vámi na viděnou na STARÉM DOBRÉM WESTERNU.


DNES hraní ve Zděchově ZRUŠENO
29.6.2013

S lítostí oznamujeme, že dnešní hraní ve Zděchově bylo ze strany pořadatelů zrušeno. Těšíme se s vámi na viděnou na některé z našich DALŠÍCH AKCÍ


Představujeme kompletní program 15. ročníku
24.6.2013

Těšíte se stejně jako my na první srpnovný víkend? Koho letos na STARÉM DOBRÉM WESTERNU přivítáme se můžete dozvědět v sekci PROGRAM


GYMPLEŘI ve společnosti Mňágy a Ždorp a krásné Kristíny
23.6.2013

V sobotu jsme měli tu čest zahrát si v Osoblaze na obecních slavnostech v dobré společnosti. Před námi vystoupila Mňága a Ždorp a po nás Kristína. Bylo nám ctí…


První informace k připravovanému 15. ročníku
1.5.2013

Ti zvídaví, kteří se už pídí po prvních informacích - máte je tady - na našich webových stránkách. Termín je jasný - 2. a 3. srpna; místo taky :-) a program pro vás postupně doplňujeme.. Už teď jsme ale zveřejnili první lákadla v záložce PROGRAM


Natáčení CD se blíží do finále
1.5.2013

Návrat do reality (po natáčecím týdnu) jsme nakonec všichni zvládli. Co jiného nám také zbývalo? Chybějící části vokálů jsme dotočili těsně před Velikonoci ve vsetínském nahrávacím studiu PRO-MARTS a v průběhu května proběhne poslední dotáčení sólových nástrojů a pak našich externích kamarádů: smyčcového kvarteta a pěveckého sboru. Naše nové dvojCD už brzy spatří světlo světa! Křest proběhne na 15. ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN první srpnový víkend.


Natáčíme nové CD
16.3.2013

Ve čtvrtek 14.3. jsme se přestěhovali na chatu do Lužné a točíme tady 10 dní naše nové dvojCD. Kromě pečlivě nacvičených skladeb respektujeme také připravený jídeníček a vůbec - užíváme si… Jen se už nyní trochu obáváme návratu do reality :-) Pár fotek najdete ZDE


Přidány fotky z akcí v roce 2012
17.2.2013

Po delší době jsme přidali na stránky fotky z akcí roku 2012. Najdete je v sekci FOTKY2012


Naši kamarádi Hood a Sinkler slavili narozeniny
14.2.2013

Slavili jsme dvojité narozeniny - ale dárek jsme si dali všichni :-)


Těšte se s námi na 15. ročník...
14.2.2013

Pro ty, kteří si chtějí zapsat do kalendáře :-) 15. ročník se uskuteční ve dnech 2. a 3. srpna 2013. Těšíme se s vámi na viděnou...


Děkujeme Kačce za krásných společných 11 let
17.1.2013

Kačka ukončila své působení v kapele Gympleři. Nemizí však úplně z hudebního světa. Možná ji na některých Gympleřích koncertech potkáte jako hosta a určitě si zazpívá na našem nově připravovaném CD. Nadále jí pak můžete slýchat v kapele Dareband a také vidět v představeních vsetínského divadla v Lidovém domě. Kačenko, ať se ti moc daří ve všem do čeho se pustíš... Máme tě rádi!


PF 2013 přejí Gympleři
31.12.2012

Přejeme vám rok plný lásky k hudbě i lidem...


STARÝ DOBRÝ WESTERN přeje krásný rok 2013
30.12.2012

Přejeme vám mnoho krásných vzpomínek uložených ve Vašich srdcích...


Country Vánoce ještě nekončí…
27.12.2012

Prodlužte si s námi vánoční atmosféru. 27.12. budou probíhat Country Vánoce ve Všechovicích, 28.12. pak na Vsetíně… Těšíme se na Vás…


Taky se už těšíte na Vánoce?
12.11.2012

My ano :-) A pokud se těšíte i na vánoční koncerty Gymplerů, vězte, že termíny se již nyní dozvíte v sekci Akce

A jako malou ochutnávku si můžete pustit záznam z loňského koncertu na Vsetíně v sekci Diskografie.


Připomeňte si s námi krásný 14. ročník...
6.11.2012

Průřez 14. ročníkem festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Zavzpomínejte s námi... ODKAZ NA REPORTÁŽ ZDE


Připomeňte si s námi 14. ročník
31.10.2012

14. ročník festivalu, který probíhal ve dnech 3. a 4. srpna, si s námi připomeňte pomocí krátkého sestřihu, který bude odvysílání v pondělí 29.10. ve 20 hodin na na satelitu Astra 3B (Regionalnitelevize.cz), a pak v repríze ve středu, čtvrtek, pátek tamtéž, rovněž od 20.00 hod.


Svatební píseň pro Kačku a Marťoška
6.9.2012

Gympleři věnovali novomanželům svatební píseň, nazpíváno ve studiu PRO-MARTS Milana Volčíka, můžete si poslechnout zde


Blahopřejeme!
3.9.2012

Přejeme našim kamarádům a muzikantským kolegům - Kačce a Marťasovi - krásnou pouť společným životem plnou úsměvu a pohody. Byl to krásný den, bylo nám potěšením být tam s vámi…


STARÝ DOBRÝ WESTERN - před a po…
3.9.2012

Už je to týden, co jsme se chystali, připravovali, těšili i báli, až to všechno vypukne... Díky vám STARÝ DOBRÝ WESTERN opět po roce ožil… Děkujeme!


14. STARÝ DOBRÝ WESTERN POTĚŠIL
5.8.2012

V pátek a v sobotu jsme společně zvládli 14. ročník country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Snažili jsme se připravit pro vás - naše návštěvníky - známé hudební interprety, netradiční spojení i nové hudební objevy. Western prostřídal rytmy taneční country hudby i chvíle společného zpívání a tklivého rozjímání. Děkujeme vám jménem účinkujících, kterým jste svoji návštěvou připravili nezapomenutelnou atmosféru a spoustu milých setkání; a nám - pořadatelům jste udělali ob rovskou radost! LETÍ K VÁM NAŠE VELIKÉ A SRDEČNÉ DÍKY za vaši přízeň a podporu! Právě díky vám má smysl Western připravovat a také díky vám se k nám interpreti tak rádi vracejí.


Už jen 18 hodin…
2.8.2012

Už jen 18 hodin zbývá do začátku 14. ročníku... Pódium v letním kině už stojí, Radegastovna (nebo-li eR Šopa) taky. Pořadatelé se pomalu sjíždějí... A my se už teď těšíme na vás! Až díky vám STARÝ DOBRÝ WESTERN po roce opět ožije…


Ubytování Na Nové
2.8.2012

Vážení přátelé,
objevila se další velmi dobrá možnost ubytování - nevyužili jsme kapacity restaurace Na Nové pro muzikanty a jsou nyní k dispozici. Více na http://nanove.cz/.

Restaurace „Na Nové“
Josef Šerý
Bystřička 44
tel.: 571 443 543


ON-LINE PŘEDPRODEJ BYL UKONČEN!
31.7.2012

On-line předprodej byl ukončen. Zájemci si mohou dále zakoupit permanentní vstupenky – nejpozději do čtvrtku 2. srpna - v kamenných předprodejích na pěti místech v okolí Vsetína a Bystřičky. Seznam naleznete na našich webových stánkách v sekci VSTUPENKY.
Vstupenky z předprodejů předložte k výměně v prostoru horního parkoviště před letním kinem (hnědá bouda). Zde dostanete - na základě elektronické kontroly unikátních čárových kódů na vaší vstupence – na ruku identifikační pásek, který slouží jako vstupenka.
Pozor! Čárový kód na vstupence je unikátní a do areálu bude vpuštěn pouze první návštěvník s každým unikátním kódem. Chraňte proto své vstupenky proti zkopírování!


ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ DNY PRO ON-LINE PŘEDPRODEJ!
28.7.2012

Už jen několik posledních dní můžete využít výhodného nákupu vstupenek formou ON-LINE PŘEDPRODEJE. Přijímání on-line objednávek bude ukončeno v pondělí 30.7. o půlnoci! Po pondělní půlnoci je možné ještě využít kamenných předprodejů na pěti místech v okolí Bystřičky Těšíme se na Vás na STARÉM DOBRÉM WESTERNU.


STARÝ DOBRÝ WESTERN dorazí už za pár dní…
25.7.2012

Už opravdu za pár dní dorazí STARÝ DOBRÝ WESTERN. Podívejte se na pozvánku mediálního partnera TV BESKYD


Nabídka ubytování na Westernu
24.7.2012

Přátelé, předáváme info o možnosti "last-minute" ubytování.
 • penzion U Urbanů
 • možno ubytovat max. 13 osob (nejlépe jedna skupina)
 • cena cca 300,- na osobu/noc
 • web: http://penzion-uurbanu.wz.cz
 • telefon: 603 119 640


Před hraním v Zelenáčově Šopě jsme se byli trochu odreagovat…
10.7.2012

Gympleři jsou hraví nejen muzikantsky, ale zahráli jsme si také v laser aréně… :-)


STARÝ DOBRÝ WESTERN již můžete vidět na cestách…
10.7.2012

První billboardoví krasavci jsou vidět na cestách ve Zlínském kraji :-) … Přípravy vrcholí, western se blíží, on-line předprodej běží… Těšíme se na Vás…


Přidali jsme pár fotek…
26.6.2012

Zavzpomínejte si s námi na návštěvu Starých fórů a Tomáše Linky a nebo na country bál v Huslenkách… Mrkněte do sekce FOTKY .


Již tento týden - 1.7. - startuje předprodej!
26.6.2012

Kdo se těší na STARÝ DOBRÝ WESTERN a chce si pořídit výhodnou permanentní vstupenku - má šanci již od této neděle!


Hraní na Huslenkách se vydařilo…
25.6.2012

Děkujeme návštěvníkům a tanečníkům sobotní akce na Huslenkách. Hrálo se nám výborně. A dokonce jsme před hudební produkcí zvládli i tenis :-)


Dnes - v sobotu 9.6. - hrajeme na Olšoveckém rybníčku
9.6.2012

Dnes večer hrajeme country bál na festivale Olšovecký rybníček. Snad se počasí umoudří :-)


S permanentkou z předprodeje pátek zdarma
4.6.2012

Kupte si od 1. července permanentku v předprodeji a ušetříte! Vstupné z předprodeje vám umožní shlédnout páteční program zcela zdarma a ještě ušetříte oproti sobotnímu vstupnému. Předprodej – bude probíhat od 1. července na známých předprodejových místech nebo on-line na našich webových stránkách.


Děkujeme! Country courák jsme si užili!
26.5.2012

Mockrát děkujeme všem návštěvníkům Country couráku za skvělou atmosféru, kterou jste nám připravili. Děkujeme také všem báječným členům kapely Starý fóry a Tomáši Linkovi za jejich vystoupení a také za možnost blíže je poznat! Byl to krásný večer s milými lidmi. Děkujeme!


Zahráli jsme si v Brně se Starými fóry!
25.5.2012

Ve středu jsme si užili moc příjemný večer v Brně, jako hosté kapely Starý fóry a Tomáše Linky. Bylo nám ctí si s Tomášem i jednu písničku zazpívat. Děkujeme brněnskému publikum za krásné přijetí a fotografům za fotky. Budeme mít na co vzpomínat :-)


Tomáš Linka na Couráku i na westernu.
24.5.2012

Pozvánku na Country courák a také povídání o STARÉM DOBRÉM WESTERNU - rozhovor s Martinem Mrlinou - si můžete poslechnout ZDE:
- rozhovor 1
- rozhovor 2
- rozhovor 3


Předprodej na květnový Country courák zahájen!
16.5.2012

Vstupné za zvýhodněnou předprodejovou cenu 99 Kč je možné si již nyní koupit ve vsetínském Informačním centru nebo v budově Koordinačního a informačního centra KIC na Jiráskově ulici. Vstupné na místě bude stát 120 Kč.


Country courák přiveze na Vsetín Tomáše Linku a Starý fóry
15.5.2012

Další díl hudebního pořadu s názvem Country courák připravili Gympleři na pátek 25. května. V něm tentokráte představí legendu české country hudby – Tomáše Linku se skupinou Starý fóry.


Program na 14. ročník zveřejněn!
13.5.2012

Už teď se s námi můžete těšit na 14. ročník festivalu. A na koho konkrétně? Mrkněte do sekce PROGRAM.


Gympleři zahrají v Brně - s Tomášem Linkou a Starými fóry
12.5.2012

Malou ochutnávku STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU můžete zažít už na konci května. Gympleři a kapela Starý fóry s legendárním Tomášem Linkou zahrají v Brně i na Vsetíně. A pak i páteční westernový country bál :-)
Více v AKCÍCH.


V červnu zahrajeme na Olšoveckém rybníčku
11.5.2012

Již na začátku června zahrají Gympleři večerní country bál na festivale Olšovecký rybníček. Srdečně zveme - jako každý rok - nejen za doboru hudbou a zábavou, ale hlavně do velmi příjemné atmosféry.


Velikonoce U Mokrošů
29.3.2012

Což takhle si na Velikonoce trsnout na country bále na Bystřičce v hospodě U Mokrošů? Tak v neděli 8. dubna... :-)
Více viz v akcích.


Velikonoce U Mokrošů byly skvělé!
11.3.2012

Děkujeme všem, kteří se s námi v neděli radovali na Bystřičce U Mokrošů


Vzpomínka na Kaččiny narozeniny
10.3.2012

Kačka dostala na své narozeniny domeček. A dokonce domeček plný Gymplerů :-)


Připomeňte si s námi STARÝ DOBRÝ WESTERN 2011
4.3.2012

Podívejte se na krátký VIDEOSESTŘIH ze 13. ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Děkujeme za výrobu D&M videu.


Připomeňte si s námi 13. ročník…
4.3.2012

Krátký VIDEOSESTŘIH ze STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU 2011. Děkujeme za výrobu D & M videu.


Na copak se můžete těšit?
27.2.2012

Tak termín 14. ročníku jste si věřím, už poznačili. A na dramaturgii pilně pracujeme. Již teď ale prozradíme, že se můžete na country bál s kapelou Starý fóry, kapelu Taxmeni a taky na Honzu Vyčítala a Greenhorny…


Náročný, ale neopakovatelný víkend na Slovensku máme za sebou!
27.2.2012

Děkujeme Edovi za pozvání na super oslavu narozenin. Bezva jsme si zahráli a zaradovali se! A děkujeme také pokoutnému sdružení potulných muzikantů z kapel Country Míza a Blue Stones za spolupráci a pódiovou veselici.
Edo, tak ještě jednou krásné narozeniny! Ještě že je máš jen jednou za rok :-)


Ve Francově Lhotě bylo fajn!
7.2.2012

Děkujeme za milé přijetí a pohostinnost Sboru dobrovolných hasičů ve Francově Lhotě.


Již tuto sobotu zahrajeme na country bále ve Francově Lhotě
25.1.2012

V sobotu 28.1.2012 zahrajeme na country bále Dobrovolných hasičů ve Francově Lhotě. Těšíme se na viděnou.


V sobotu 14.1. jsme hráli na Tříkrálovém karnevale
16.1.2012

Opět spousta princezen, čertů, ale hlavně krteček a připravený program Salesiánského sdružení. Milé hraní. Děkujeme!


Již pro vás připravujeme 14. ročník…
10.1.2012

Již nyní pro vás připravuje 14. ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Bude se konat 3. a 4. srpna 2012. Těšíme se v srpnu, na Bystřičce na viděnou.


KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2012!
2.1.2012

Gympleři a STARÝ DOBRÝ WESTERN srdečně přejí rok 2012 bez falešných tónů a lidí!


Country Vánoce jsou za námi! Krásný nový rok!
2.1.2012

Děkujeme Vám všem, kteří jste nás přišli podpořit na naše vánoční koncerty. Díky Vám mělo naše snažení smysl. Děkujeme za krásnou atmosféru! Srdečně přejeme krásný nový rok bez falešných tónů i lidí.


Koncert 21.12. na Dolním náměstí ve Vsetíně je ZRUŠEN!
20.12.2011

Vážení přátelé, z důvodu uctění památky Václava Havla je vystoupení na Dolním náměstí ve středu 21.12.2012 zrušeno. Děkujeme za pochopení, vaši Gympleři.


Country Vánoce kapely Gympleři 2011
12.12.2011

Po roce opět přichází vánoční čas a s ním také vánoční koncerty kapely Gympleři a jejich přátel. Série pěti vánočních koncertů s názvem Country Vánoce kapely Gympleři a přátel spojuje vánoční písničky v netradiční country úpravě, smyčcové kvarteto a pěvecký sbor.
Letos si Gympleři připravili pro pět vánočních koncertů nový program, ale ke slyšení budou i starší oblíbené písničky natočené na CD Čas Vánoc bílých, začátek koncertů vždy od 19 hodiny.

18. prosince. – Lužná, Kulturní dům
19. prosince – Valašské Meziříčí, Kostel Českobratrské církve evangelické (park Botanika)
26. prosince – Tečovice u Zlína, Kostel sv. Jakuba Většího
28. prosince – Všechovice, Farní kostel Nejsvětější Trojice
29. prosince – Vsetín, Kostel Dolního sboru Českobratrské církve evangelické (u ZUŠ)

Vstupné na koncerty je dobrovolné!


Na Valašském nákypu oslavili Gympleři své
18. narozeniny
13.11.2011

Gympleři oslavili svoji plnoletost. Osmnáct let své existence oslavili v rámci 18. ročníku festivalu Valašský nákyp. Ten se uskutečnil 11. listopadu v Malém sále kulturního domu ve Vsetíně.


Gympleři vystoupili na Valašském záření
12.9.2011

V pátek 9.9. jsme zahráli v rámci Valašského záření na Vsetíně, před Domem kultury. Děkujeme za VIDEO


Náš houslista a kamarád Michal Burda se oženil!
11.9.2011

Míšo a Míšo, blahopřejeme a přejeme Vám vše nejlepší do společného manželského života…


V sobotu 10.9. jdeme na další svatbu
7.9.2011

Letošní rok je plný svateb! Náš houslista Michal se žení tuto sobotu. Tak přejeme krásný svatební den!


Skypi a Sinkler se vzali
21.8.2011

Naši dva kamarádi - kolegové muzikanti - vstoupili společně do svazku manželského! Všechno nejlepší do nového života!


Šťastný třináctý STARÝ DOBRÝ WESTERN
7.8.2011

Moc Vám všem děkujeme za vaši účast na 13. ročníku našeho festivalu. Byli jste skvělí návštěvníci a my jsme moc hrdí, že máme takové publikum.
Fotky, abychom si mohli společně zavzpomínat, budeme průběžně přidávat do sekce FOTOGALERIE nebo se mrkěnte do Více k této zprávě, kde jsou odkazy na pořad o SDW v Dobrém ránu České televize.
A již teď si naplánujte 14. STARÝ DOBRÝ WESTERN - opět první víkend v srpnu roku 2012.
Děkujeme! :-)
Odkazy na vstupy v pořadu Dobré ráno s ČT1 v pátek 5.8.2011:


Gympleři zahráli na STARÉM DOBRÉM WESTERNU…
7.8.2011

Děkujeme za vaši účast a podporu. Bylo to úžasné vystoupení pro úžasné publikum. Moc děkujeme…


Poslední hodiny do začátku STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU
3.8.2011

Již pouze pár hodin dělí pořadatele, účinkující i návštěvníky do vztyčení vlajky a zahájení 13. ročníku! Věříme, že u toho budete s námi… Na všechny se srdečně těší pořádající kapela Gympleři a všichni pořadatelé.


Buďte opatrní při "černém nákupu" vstupenek!
2.8.2011

Ještě jednou chceme všechny návštěvníky upozornit, ať jsou velice opatrní při nákupu vstupenek na neoficiálních místech. Na vstupence je generovaný unikátní kód který bude při vstupu zkontrolován. Na jednu vstupenku je možné vstoupit opravdu jen jednou! Druhý vstup na stejný kód není možný. Děkujeme za pochopení.


On-line předprodej UKONČEN!
2.8.2011

Milí přátelé. On-line předprodej na našich webových stránkách byl ukončen. Až do čtvrtku 4.8. však máte možnost koupit si permanentky v kamenném předprodeji. Seznam míst najdete v sekci VSTUPENKY

Těšíme se na vás na STARÉM DOBRÉM WESTERNU :-)


Děkujeme Městu Vsetín za finanční podporu!
1.8.2011

Činnost občanského sdružení Gympleři je v roce 2011 finančně podporována z dotace poskytnuté Městem Vsetín. Děkujeme!


Audio-video pozvánka od našeho mediálního partnera - regionální televize TV BESKYD
31.7.2011

Mrkněte na VIDEOPOZVÁNKU


Zítra - ve čtvrtek 28.7. - zahrajeme ve Vsetíně v parku. Pokud nebude pršet!
27.7.2011

Pokud nás sluníčko podpoří - zahrajeme zítra od 17 hodin v Panské zahradě. Přijďte si nás poslechnout.


Video pozvánka na STARÝ DOBRÝ WESTERN
23.7.2011

Mrkněte na VIDEOPOZVÁNKU na letošní 13. ročník. Děkujeme za přípravu našemu mediálnímu partnerovi TV BESKYD.


Ve čtvrtek 28.7. hrajeme v Panské zahradě
23.7.2011

Při pěkném počasí zahrajeme od 17 hodin v Panské zahradě - v altánku. Těšíme se na vás…


Užijte si kulturní bonus se STARÝM DOBRÝM WESTERNEM
23.7.2011

Navštivte v období 5. - 14.8. níže uvedené objekty Muzea regionu Valašsko s využitou platnou vstupenkou = identifikačním páskem z westernu a máte vstup ZDARMA.
Využijte ZDE svůj kulturní bonus:
- Zámek Vsetín
- Zámek Kinských ve Valašském Meziříčí
- Kostel Sv.Trojice Valašské Meziříčí - otevírací doba u výše uvedených subjektů 9 až 17 hodin (mimo pondělí)
- Hvězdárna Vsetín - otevírací doba pondělí až pátek 8 až 15 hodin (exkurze, pozorování slunce), večerní pozorování (za bezmračné oblohy) - úterý, pátek od 21 do 23 hodin


STARÝ DOBRÝ WESTERN i na billboardech
20.7.2011

STARÝ DOBRÝ WESTERN letos i na billboardech. Najdete je v okolí Vsetína a Bystřičky. Na poprvé jich není moc - ale jsou krásné…


Petra Černocká poprvé na STARÉM DOBRÉM WESTERNU
20.7.2011

V pátek, zhruba v 19 hodin, vystoupí Petra Černocká… Na další podrobný program mrkněte PROGRAM


Soutěžte o lístky na 13. ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN
19.7.2011

Náš mediální partner - internetový server CountryWorld.cz vyhlásil soutěž o lístky. Soutěžte také ZDE


Internetový předprodej vstupenek na STARÝ DOBRÝ WESTERN byl spuštěn!
30.6.2011

Kdo by si chtěl koupit přes internet vstupenky na festival STARÝ DOBRÝ WESTERN, již má možnost - využijte objednávku v rubrice Vstupenky.


Výlet na Slovensko aneb víkend plný průšvihů
28.6.2011

Tak jsme si vyrazili do Bystričky pri Martine na spřátelený festival Bystričská slivka. Hezké to tam bylo... a co jsme si užili legrace :-)
Krátký výčet viz. ve Více...
 • cesta 1. posádky v sobotu večer trvala 5 hodin - lesní zkratka z Púchova dle GPS byla jen začátek
 • pokračovali jsme prasklou pneumatikou na vozíku, hever nám půjčil dobrý člověk, který zastavil, jestli náhodou něco nepotřebujeme
 • Hood propálil Sinklerovi novou mikinu, když se nedopalek vyhozený z okna celkem zákeřně vrátil zpět do auta
 • a pak už následovala jen hodinová výměna pokladních v TESCO v Žilině, které jsme se potřebovali účastnit ve frontě u pokladny
 • druhý den přijel Kuba s otevřeným oknem u spolujezdce, to však nešlo zavřít
 • kompletní demontáž dveří a alespoň dočasné uzavření pro zpáteční cestu trvaly cca 2 hodiny, Kuba nesl pohled na rozebrané vozidlo statečně
 • Hood si při té příležitosti pořezal prsty, ale to prej není pro kytaristu žádný handicap
 • a vše vrcholilo očekáváním vystoupení pro prázdný stadion... ale to nakonec dopadlo nad očekávání dobře, ti, co zůstali, se skvěle bavili - děkujeme!

Více Kaččina fotoreportáž na Facebooku


Již příští týden startuje předprodej na STARÝ DOBRÝ WESTERN
24.6.2011

Od 1. července je možné zakoupit si výhodnou permanentní vstupenku na 13. ročník.


V neděli, ve 20:00 zahrajeme ve slovenské Bystričke při Martine
24.6.2011

Kdo to máte blízko - stavte se na nás podívat…


Již tento pátek si zahrajeme na Vsetíně v Lidovém domě u Tří opic
15.6.2011

Přijďte si zatancovat a poslechnout si nás v nové sestavě. Těšíme se na Vás a panáček u vstupu nebude chybět :-)


Chcete na STARÝ DOBRÝ WESTERN zadarmo? Staňte se pořadatelem!
7.6.2011

Tak už se nám opět blíží srpen a my se na Vás opět obracíme s prosbou o pomoc! Kdo by se chtěl našeho festivalu zúčastnit z té druhé - zákulisní stránky a přiložit ruku k dílu, ozvěte se nám na kac.mi (zavinac) seznam.cz (Katka)! Rádi Vás přijmeme do našeho pořadatelského týmu :-) Těšíme se na Vás!


Přijďte na festival Bystričská Slivka na SR a budete mít slevu na STARÝ DOBRÝ WESTERN.
6.6.2011

Pro vás známá obec Bystřička u Vsetína má svého slovenského kamaráda. Na Bystričce (v SR) se 25. - 26. června koná festival Bystřičská Slivka. Zde vystoupí i Gympleři (pořádatelé festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN). Mezi festivaly partnerských měst probíhá spolupráce. Kdo si zakoupí vstupenku na Slivku, bude mít slevu 50% na STARÝ DOBRÝ WESTERN!


Gympleři pojedou na Slovensko! Vystoupí na Bystričské Slivce
6.6.2011

Na festivale Bystričská Slivka vystoupí spousta country hvězd a mezi nimi, v neděli 26.6., také Gympleři. Návštěvníci slovenské Bystričské Slivky pak mají 50% slevu na vstup na festival STARÝ DOBRÝ WESTERN pořádaný kapelou Gympleři na Bystřičce (v ČR).


Dramaturgie 13. ročníku je zpečetěna
4.6.2011

Program byl právě zfinalizován - podívejte se, na koho se můžete těšit :-)
Program letošního ročníku


Máme za sebou několik koncertů v nové sestavě…
24.5.2011

Tak v nové sestavě už jsme si vyzkoušeli pár koncertů, ale další nás pořád čekají.. Jak vypadáme se můžete podívat v sekci FOTKY Přijďte si nás poslechnout. Těšíme se na vás.


Ještě nemáte naše CD Country pod kůží? Tak si ho vysoutěžte...
14.5.2011

Soutěžte na webu countryworld.cz


Děkujeme za podporu na první veřejné zkoušce v nové sestavě!
14.5.2011

První koncert v nové sestavě uplynulou sobotu v hospodě U Splavu (na fotbalového stadionu na Ohradě). A další hraní již tuto středu od 16 hodin na Vsetíně na náměstí.


Program 13. ročníku
1.5.2011

Podívejte se na zatím předběžný program letošního ročníku.


První koncert v nové sestavě už za pár dnů!
25.4.2011

První koncert v nové sestavě už za pár dnů - 14.5. v hospodě U Splavu (na fotbalového stadionu na Ohradě). Přijďte s námi posedět…


Dovolte nám představit Vám nové muzikanty….
14.3.2011

Konečně máme tu čest představit Vám nové "gympleří" přírustky. Nalevo kytarista Robert "Hood" Vrška, vpravo bubeník Kuba Šnevajs. Od května v nové sestavě vystupujeme veřejně… Těšíme se na Vás…


Zavzpomínejte s námi na vánoční koncerty prostřednictvím fotek…
28.2.2011

Děkujeme Vlastíkovi Juřicovi za fotky ze vsetínského kostela, mrkněte do sekce FOTKY


Děkujeme za vaše názory…
24.1.2011

Děkujeme Vám za vaše náměty, chválu a samozřejmě i připomínky k nedávno uplynulým vánočním koncertům. Jedna zajímavá recenze zde Děkujeme :-)


Včera jsme zakončili naše vánoční miniturné…
30.12.2010

Děkujeme Vám, že jste si nás přišli poslechnout, děkujeme všem našim hostům (smyčcovému kvartetu a smíšenému pěveckému sboru), děkujeme Jožkovi Scharffovi za krásná slova a snad za rok zase o Vánocích. Děkujeme, bylo nám s Vámi hezky…


Přejeme krásné Vánoce a rok 2011 plný neopakovatelných zážitků a jedinečných setkání…
25.12.2010Přejeme ÚSPĚŠNÝ ROK 2011 PLNÝ LÍBEZNÝCH TÓNŮ
25.12.2010Děkujeme za koncert v Lužné.
25.12.2010

Moc jsme si užili náš první letošní vánoční koncert v Lužné. Přišlo Vás přes 100 - děkujeme všem za krásnou atmosféru!! Další koncert 28.12. ve Valašském Meziříčí a 29.12. ve Vsetíně.


Country Vánoce kapely Gympleři a přátel už mají své termíny
17.11.2010

S vánočními písněmi přijedeme do Lužné, Valašského Meziříčí i Vsetína. Podrobnosti v sekce AKCE


U Tří opic jsme se rozloučili s Bubošem a kytaristou Reném
14.11.2010

Na skvělém country bále u Tří opic proběhlo poslední oficiální vystoupení v původní sestavě - s našim Bubošem a kytaristou Reném. Děkujeme všem návštěvníkům i personálu baru za skvělou atmosféru. Obrazovou dokumentaci najdete v sekci FOTKY


HLEDÁME KYTARISTU
5.11.2010

Naši milí věrní, bohužel Vám musíme oznámit, že náš kytarista Renek Mikulenka se rozhodl své působení v naší kapele ukončit. Děkujeme mu za všechno hezké a přejeme mu ať se daří!

Poslední možnost, vidět nás v plné sestavě budete mít 13.11. na country bále v Opicích a na vánočních koncertech.

Kdo umí hrát na kytaru a chtěl by hrát country - ozvěte se nám…


Gympleři zahrají u Tří opic country bál
3.11.2010

V sobotu 13. listopadu, ve 20 hodin, pořádáme country bál.

Po úspěšném velikonočním country bálu se i v druhé polovině listopadu mohou setkat fanoušci country hudby ve vsetínském Music klubu Tři opice v Lidovém domě a prožít příjemný večer.
Děkujeme všem milovníkům cigaretového dýmu, že budou pro tento večer respektovat zákaz kouření v sále, kde se bude odehrávat hudební produkce. Stylové oblečení vítáno. Vstupné 79,- Kč.


Už se začínáme připravovat na Vánoce!
17.10.2010

Pro nás už začaly Vánoce. Prvními vánočními zkouškami jsme odstartovali vánoční etapu - a proto Vás již teď zveme na Country Vánoce, které budou na Vsetíně, Lužné, a jedná se také o Valašském Meziříčí. Vsetínský koncert bude 29.12., ostatní podrobnosti upřesníme.


HLEDÁME NOVÉHO BUBENÍKA!
9.10.2010

Oznamujeme všem, že ke konci tohoto roku se rozhodl ukončit působení v naší kapele náš bubeník Libor Fiala.
Děkujeme mu za všechno, co jsme spolu za těch devět krásných let prožili a přejeme mu hodně štěstí.

Pokud někdo z vás hraje na bicí a měli byste chuť to s námi zkusit, ozvěte se nám.


Gympleři dnes zahrají ve Skalici na Skalickych dňoch
18.9.2010

Kdo to máte kousek - přijeďte nás podpořit. Zahrají také Karel Zich Revival Band, Alan Mikušek, Kamelot a večer uzavře No Name. Gympleři budou v dobré společnosti.


12. ročník STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU jedním pohledem…
4.9.2010

Výstižná fotka pátečního odpoledne.. Díky Vám všem, kteří jste se nebáli přeháněk a přijeli jste za námi. Foto Robert Loukota


Přijeli jste na STARÝ DOBRÝ WESTERN a poznali také další krásy Valašska?
3.9.2010

Byli jste na 12. ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN? Pak jste měli možnost navštívit objekty Regionu Muzea Valašska zdarma. Naši nabídku využilo 51 návštěvníků a my věříme, že se Vám líbilo…


Přidány nové fotky z 12. ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN
15.8.2010

Mrkněte na album STARÝ DOBRÝ WESTERN 2010


Dvanáctý STARÝ DOBRÝ WESTERN slavil úspěch mezi kapkami deště
9.8.2010

Uplynulý víkend - 6. a 7. srpna 2010 – byl bohužel v celé České republice spojen s deštěm a záplavami. Na Moravě naštěstí nebyla voda tak zuřivá a tak dovolila vsetínské kapele Gympleři splnit slib a mezi kapkami deště uspořádat na Bystřičce – přehradě 12. ročník country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.
Po pátečním propršeném ránu se po poledni počasí trochu umoudřilo a dovolilo pořadatelskému týmu přichystat aparát a dokonce za občasného sluníčka přivítat první návštěvníky. V 16 hodin, po vztyčení festivalové vlajky, se již rozjel program, který byl občas vyrušen oblékáním pláštěnek, ale byl zdárně dokončen country bálem, kteří trval až do půlnoci. Starou klasickou country hudbou zahájila festival mladá kapela Šli náhodou kolem, pokračovali oblíbení a ostřílení countrymani ze Slovenska – kapela The Colt, dále legendární písničkář Vojta Kiďák Tomáško. V 18 hodin návštěvníci tleskali opravdové stálici. Na pódiu se objevila Lenka Filipová a svými klasickými hity potěšila snad opravdu všechny. V průběhu její autogramiády zněly areálem letního kina písně Karla Zicha v podání valašské kapely Karel Zich Revival Band. A v osm hodin večer již odstartoval country bál pod širým nebem ve společnosti domácí kapely Gympleři a jež vystřídala pražská kapela BlueGround.

Sobotní program odstartoval v 10 hodin na scéně U Mokrošu. Zde, v příjemném klubovém prostředí, vystoupily kapely Dobrá poloha, diváky roztančilo duo Žamboši – držitelé Anděla 2009 s hosty, dále se představila kapela Pekaringo - vítězové přehlídky trampských písní Skalička 2009, písničkách Jirka Hurych, bluegrassová Taverna, Dostavník, Blue Stones, kapela Sekvoj. V 16 hodin pak malou scénu uzavírali Blueland ze Slovenska, G-runs´n Roses a kapela P.R.S.T.

Scéna Letní kino se rozběhla v pravé poledne vystoupením brněnské Jane Country. Ve 13 hodin již zaplněné hlediště rozezpíval Wabi Daněk s Milošem Dvořáčkem. Následovala kapela Johnny z Brna – hrající písničky Johnnyho Cashe a první blok uzavřela kapela Svaťa Kotas Band. Její kapelník – ve světě country známý a uznávaný muzikant Svatislav Kotas - byl letos prvním oceněným Association for Main Scene of Country Music za životní přínos hudbě. Následovalo vystoupení kapely BlueGround a po nich druhá letos oceněná kapela – kapela BlueGate. Večer pak gradoval vystoupením kapely Stráníci s Mirkem Ošancem, kapela Minaret pokřtila CD a v osm hodin pak již vystoupila „královna české country“ Věra Martinová s kapelou P.R.S.T. Ti zahráli nejen známé hity, ale také písničky z nového CD. Po nich nastoupila pořádající kapela Gympleři, které vystřídal oblíbený Tomáš Linka s kapelou Přímá linka. Sobotní večer i celý festival uzavřeli legendární Tučňáci – kapela Michala Tučného v původním obsazení, kteří s sebou přivezli vzácného hosta – Míšu Tučnou. Ta zavzpomínala na svého otce prostřednictvím několika jeho písní.

Dvanáctý ročník se, i přes několik mírných deštivých přeháněk, vydařil. Vyhnul se všem záplavovým vlnám a dokonce i občas vysvitlo sluníčko. Nezbývá než poděkovat věrným posluchačům, kteří si, vyzbrojeni pláštěnkou a dobrou náladou, přijeli poslechnout svoji oblíbenou muziku a vytvořili tak nezapomenutelnou atmosféru nejen pro samotné pořadatele, ale také pro účinkující.

Sobotní galaprogram vidělo téměř dva tisíce návštěvníků a v průběhu festivalového víkendu se na STARÉM DOBRÉM WESTERNU vystřídalo více než 2.300 příznivců country hudby, kteří snad zapomněli na všední starosti a dokázali, že STARÝ DOBRÝ WESTERN má věrné posluchače, kteří jsou skuteční příznivci do nepohody.


STARÝ DOBRÝ WESTERN je za námi!
8.8.2010

Těžko říct, čím si hosté a pořadatelé zasloužili tento víkend zázračné počasí, ale jisté je, že 12. ročník proběhl dle představ a snad k radosti všech zúčastněných.

Děkujeme všem hostům i muzikantům za výbornou atmosféru!


Do začátku festivalu zbývá 1 den, 18 hodin a 32 minut…
4.8.2010

Přípravy jsou již v plném proudu. Ve čtvrtek máte poslední možnost koupit si permanentku v předprodeji (na 5 místech v ČR) a získat tím páteční program ZDARMA a navíc…
...Program již zaznamenává pouze kosmetické úpravy kvůli prosbám účinkujícím, ale to hlavní se nemění! Čeká na Vás dobrá hudba stylu country a přidružených stylů. Těšte se na hvězdy i kapely méně známých jmen. Přijeďte již v pátek - na oba festivalové dny - a užijte si s námi country & western víkend.


Poslední šance využít on-line předprodeje a získat PÁTEK ZDARMA.
31.7.2010

On-line předprodej bude ukončen v úterý 3.8. o půlnoci. Máte tudíž posledních pár dní na objednání vstupenek on-line. Těšíme se na viděnou.


STARÝ DOBRÝ WESTERN všude kam se podíváš
30.7.2010

Co dodat… Vsetín žije westernem…


STARÝ DOBRÝ WESTERN na rádiu Proglas
30.7.2010

Poslechněte si povídání o našem festivalu, které vysílalo rádio Proglas 29.7. K POSLECHNUTÍ ZDE


Upozornění: Využívejte oficiálního předprodeje
20.7.2010

Dnes byly na Vsetíně odcizeny 4 vstupenky na STARÝ DOBRÝ WESTERN. Jejich unikátní kódy byly ihned zablokovány a tudíž jsou vstupenky NEPLATNÉ. Prosíme tedy všechny zájemce o vstupenky z předprodeje, aby nekupovali vstupenky u překupníků, ale využili našich oficiálních předprodejových míst nebo on-line předprodeje na našich webových stránkách.


Soutěž o vstupenky na western na webu Countryworld.cz
19.7.2010

Soutěžte a přijeďte na western jako šťastný výherce. SOUTĚŽ ZDE


Přijeďte na STARÝ DOBRÝ WESTERN a poznejte také další krásy Valašska
19.7.2010

Přijeďte na western a následující týden máte po předložení vstupenky = identifikačního pásku z westernu ve vybraných objektech Muzea regionu Valašsko vstup ZDARMA.
V období od 6. do 13. 8. navštivte s platnou vstupenkou vybrané obbjekty Muzea Regionu Valašsko a máte vstup ZDARMA
- Zámek Vsetín
- Zámek Kinských ve Valašském Meziříčí
- Kostel Sv.Trojice Valašské Meziříčí - otevírací doba u výše uvedených subjektů 9 až 17 hodin (mimo pondělí)
- Hvězdárna Vsetín - otevírací doba pondělí až pátek 8 až 15 hodin (exkurze, pozorování slunce), večerní pozorování (za bezmračné oblohy) - úterý, pátek od 21 do 23 hodin


Pozvánka na STARÝ DOBRÝ WESTERN v pořadu České televize Sama doma…
7.7.2010

Přijeďte k nám a nebuďte Sami doma… Pozvánka ZDE cca v 52 minutě


Informace o STARÉM DOBRÉM WESTERNU v mobilu…
1.7.2010

Pojďte s dobou a mějte informace o STARÉM DOBRÉM WESTERNU vždy po ruce s naší miniaplikací…. Čtěte dále.
1. Stáhněte si soubor SDWestern.jar do Vašeho PC
2. Pomocí datového kabelu či bluetooth si přehrajte aplikaci z PC do mobilu
3. Uložte a otevřete nebo nainstalujte a otevřete.

Podrobnosti v příloze.

Poskytovatelem aplikace je společnost Blue2zone, s.r.o. Vsetín


PŘEDPRODEJ NA STARÝ DOBRÝ WESTERN ZAHÁJEN!
1.7.2010

KUPTE PERMANENTNÍ VSTUPENKU V PŘEDPRODEJI A MÁTE PÁTEČNÍ PROGRAM ZDARMA. Při koupi permanentky v předprodeji zaplatíte stejnou cenu jako za sobotní vstupenku na místě – máte tedy páteční program ZDARMA. Ceny vstupného se oproti loňskému roku nezměnily.
Využít můžete našeho ON-LINE PŘEDPRODEJE nebo předprodeje na vybraných místech. Seznam ZDE.Těšíme se na Vás.


Plakát
21.6.2010

Plakát 12. ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN je na světě!


Bubeník se nám oženil…
7.6.2010

Přejeme Bubošovi všechno nejlepší do manželského života. Všichni jsme si to užili… A kdo chytl kytku?


STARÝ DOBRÝ WESTERN z druhé strany
7.6.2010

Máte zájem vidět náš festival z "druhé strany"? Staňte se spolupořadateli! Pokud budete mít zájem pomoci nám, ozvěte se na mailovou adresu: kac.mi(zavinac)seznam.cz


Naše basistka se pyšní novým titulem ING
4.6.2010

Blahopřejeme naší basistce Skypi, která v pátek 4.6.2010 obohatila svůj život o nový titul. Nyní ji všichni budeme muset nazývat "paní inženýrko!. Takže Jani - blahopřejeme!


Hráli jsme na na Slezskoostravském hradě! Krásné místo, jen kdyby to počasí nezlobilo..
18.5.2010

Krásné místo a hezky připravená akce. Bohužel počasí si s námi zahrávalo. Gympleři odehráli bez kapek, škoda že takové štěstí neměly i další kapely… Děkujeme za pozvání i všem posluchačům..


Přežili jsme dvoudenní nonstop večírek ve Dvorníkách na Slovensku… :-)
17.5.2010

To byla tedy párty! Děkujeme za pozvání, za milé lidi a pohostinnost… Snad brzy bude i pár fotek… Rádi přidáme a podělíme se…


Gympleři i STARÝ DOBRÝ WESTERN mají profil na FACEBOOKU!
3.5.2010

Staňte se našimi fanoušky…


Další díl fotek z velikonočního country bálu u Tří opic…
24.4.2010

Přidaly jsme další fotky od kamaráda Vlasti Juřici z velikonočního country bálu. Najdete je v sekci FOTKY


Přidali jsme pár fotek…
7.4.2010

Pár foteček od kamaráda Vlasti Juřici z velikonočního country bálu najdete v sekci FOTKY


Country bál u Tří opic
6.4.2010

Děkujeme, že jste za námi přišli! Bylo to moc fajn. Fotky přidáme co nejdříve. Děkujeme za podporu a těšíme se na další setkání….


STARÝ DOBRÝ WESTERN už se připravuje na
12. ročník…
5.4.2010

Již pilně pracujeme na přípravě festivalu. Kdo byste měli pro nás nějaký tip či doporučení - napište nám do knihy návštěv nebo na facebook. Těšíme se na vaše nápady a v srpnu na viděnou


Velikonoční country bál u Tří opic
24.3.2010

Již brzy, v sobotu 3. dubna od 20 hodin, si můžete přijít zatančit v rytmu country. Vsetínská country kapela Gympleři se rozhodla zpestřit hudební scénu i možnosti kulturního vyžití a připravila pro své příznivce Velikonoční country bál. Jako místo dění byl zvolen vsetínský Music Bar Tři opice (v Lidovém domě ve Vsetíně).
„Rozhodli jsme se zvolit známý hudební klub, a přenést do něj – pro toto místo - ne zcela obvyklý hudební žánr,“ prozradila zpěvačka kapely Gympleři Katka Minarčíková. „Věříme, že toto místo všechny návštěvníky příjemně překvapí svým tanečním sálem, stylovou atmosférou a milou obsluhou a společný předvelikonoční večer si všichni hezky užijeme,“ dodala Katka Minarčíková. Country bál bude probíhat do pozdních večerních hodin a všichni návštěvníci se mohou těšit na známé hity, poslechnout si nové písničky Gymplerů a hlavně protančit večer v rytmu country. Stylové oblečení vítáno. Vstupné 79,- Kč.


Už se chystáme na Velikonoce
8.2.2010

Už pro vás připravujeme další koncerty. Ten první bude pravděpodobně těsně před Velikonoci - Velikonoční country bál U Tří opic na Vsetíně. Více akcí najdete v sekci AKCE


Proběhla novoroční schůze…
5.2.2010

Tak proběhla novoroční schůze našeho sdružení, na které jsme debatovali, popíjeli, vyjasňovali si názory a došli jsme k závěru, že se máme my v roce 2010 na co těšit… Chystáme pro Vás řadu nových „našich“ písniček, rýsuje se vsetínský Velikonoční countrybál, samozřejmě 12. ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN a mnoho dalších akcí, včetně svatby našeho bubeníka!


Zahrali jsme dětem
9.1.2010

Hráli jsme na karnevale, a přišli i Tři králové…


Vánoce jsou za námi. Štastný a veselý rok 2010.
30.12.2009

Děkujeme všem příznivcům, kteří přestáli teplo i zimu a přišli na naše vánoční koncerty! Děkujeme za vaši podporu a těšíme se opět brzy na viděnou. A teď už opravdu nezbývá než popřát Hvězdný a třpytivý rok 2010. S láskou GYMPLEŘI


PF 2010
15.12.2009

Hvězdný a třpytivý rok 2010 přejí GYMPLEŘI


Gympleři v Zelenáčově šopě ve Zlíně!
29.11.2009

Gympleři se v Šopě hezky bavili. Snad i vy - naši posluchači. Fotky najdete v záložce FOTKY


Proběhl Country courák BÁL
18.11.2009

V malém sálu kulturního domu úspěšně proběhl Country courák BÁL. Děkujeme všem návštěvníkům za super atmosféru! Fokty od Vlastíka Juřici ke shlédnutí v sekci FOTKY


Přidány nové písničky
3.11.2009

V sekci DISKOGRAFIE jsme přidali nové písničky.


Připravujeme Country courák
3.11.2009

Připravujeme country bál na Vsetíně. Termín 16.11. v Malém sále Kulturního domu. Hostem bude vsetínsko-hranická kapela Druhá Míza.
Tančit se bude až do půlnoci. Přijďte si zatančit nebo jen posedět a poslechnout písničky z nového CD.


Přidány fotky ze STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU.
16.8.2009

Mrkněte jaký byl letošní STARÝ dost DOBRÝ WESTERN. Více v sekci FOTKY


Jedničkový STARÝ DOBRÝ WESTERN dopadl na jedničku
11.8.2009

Uplynulý víkend 7. a 8. srpna 2009, proběhl na Bystřičce - přehradě (okres Vsetín) 11. ročník country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.

Dvoudennímu festivalu letos počasí neskutečně přálo. Porsluněné dny letos přilákaly na hlavní scénu Letní kino a na druhou scénu U Mokrošů více než dva a půl tisíce návštěvníků. A kdo přišel odcházel spokojený!
Páteční část programu odstartovalo v 16 hodin slavnostní vyvěšení festivalové vlajky. Poté se hned v úvodu představila mladá trampská kapela ze Vsetína – Druhý dech. Nástup skupiny Country S.R.O. rozproudil návštěvníky moderní country hudbou a štafetu po nich úspěšně převzala místní skupina Karel Zich Revival Band, která potěšila návštěvníky známými hity Karla Zicha.

V 18 hodin se na pódiu objevili brněnští Poutníci a velkou událostí pak bylo následující vystoupení Františka Nedvěda. Ten zahrál a zazpíval své největší pecky a naladil návštěvníky na nadcházející country bál pod širým nebem ve společnosti skupin Taxmeni a pořádajících Gymplerů.

Za příjemného ranního slunce odstartoval sobotní program již v 10 hodin na hlavní scéně letního kina, ke kterému se přidala ve 13 hodin také již zmíněná druhá scéna U Mokrošů. Nečekanou změnou v programu bylo vystoupení výborné pražské skupiny Devítka, která většinou doprovází ve společném programu Žalmana. Z nečekaných zdravotních důvodů byli nuceni tentokrát vyystoupit bez něj, což ovšem neznamenalo, že by byla veřejnost ochuzena o jeho oblíbené autorské písně.

Dalšími účinkujícími v sobotním programu byly kapely: Jižané, Špunt, bluegrassová kapela ze Slaného Minaret, Svaťa Kotas Band, Taverna a zlínský Podjezd. V průběhu svého vystoupení obdržela kapela Cop certifikát a své místo v síni slávy Association for Main Scene of Country Music za životní přínos hudbě.

V průběhu odpoledne si lidé vybírali z hudebního programu dle svého gusta. Na druhé scéně U Mokrošů vystoupila kapela I.C.Q, Sova a Slamák, slovenská GrassCountry, Druhá šance, Flashback, The Bee Line, Nestíháme a celý program uzavřel recitál kapely Petr Brandejs Band. Příjemná rodinná atmosféra druhé scény přilákala nejen návštěvníky STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU, ale také místní obyvatele a rekreanty, kteří rádi využili dobrovolného vstupného a strávili sobotní odpoledne s country muzikou.

Na hlavní scéně Letní kino zatím program gradoval až k večerním hodinám. Druhé ocenění Association for Main Scene of Country Music získal v průběhu vystoupení kapely Taxmeni zpěvák Vráťa Vyskočil. Dále vystoupili Roháči z Lokte, GrassCountry a Blueground.

Ve 20 hodin nastoupili na pódium hlavní scény pořádající Gympleři, kteří v průběhu svého vystoupení pokřtili své nové CD s názvem Country pod kůží. Jeho kmotrem se stala pražská kapela Blueground.

Od té chvíle byl již galaprogram zcela v režii hvězd. Od 21 hodin vystoupila Pavlína Jíšová, která udolala návštěvníky svým podmanivým hlasem a úžasnou souhrou se svými doprovodnými muzikanty a zhruba od 10 hodin večer se na pódiu nachystala kapela Druhá tráva a doprovodila trojici úžasných zpěváků - nejdříve své klasické hity zahrál Robert Křesťan, který si pak k sobě pozval svého hosta, amerického písničkáře a hráče na foukací harmoniku, Charlieho McCoye. Ten zahrál klasickou i moderní americkou county music a všechny návštěvníky překvapil svoji neuvěřitelnou vitálností a šarmem. Závěr festivalu patřil Pavlovi Bobkovi a oblíbeným hitům. Tančilo se a zpívalo a jen ve chvílích, kdy si trojice zpěváků přizvala na pódium dalšího hosta Katku Garciu obecenstvo ztichlo a poslouchalo se zatajeným hlasem irské lidové či temperamentní španělské rytmy.

Letošní ročník festivalu překonal návštěvnický rekord z minulého roku, jistě také díky naprosto ideálnímu počasí. Krásná valašská příroda, výborná organizace, příjemní pořadatelé, bohatý doprovodný program a samozřejmě výborná kvalitní country hudba festivalu láká každý rok více a více návštěvníků a nachází stále spoustu nadšenců, kteří jsou ochotni kvůli této hudební události přijet ze všech koutů republiky.


Pokřitili jsme CD!
10.8.2009

Na festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN poprvé spatřilo světlo světa naše nové CD. Jmenuje se Country pod kůží.


Ukončení předprodejů
4.8.2009

Dneškem bude ukončen předprodej vstupenek na našich webových stránkách, tak kdo jste nestihli, máte poslední možnost v sekci Vstupenky.
Předprodeje na Vsetíně, Val. Meziříčí, Rožnově, Zlíně a Velkých Karlovicích budou ukončeny ve čtvrtek.
HURÁ NA WESTERN!!!


Pozvánka televize Beskyd
4.8.2009

Koukněte na filmovou pozvánku :-)


Vyhrajte vstupenky na STARÝ DOBRÝ WESTERN!
11.7.2009

Můžete lístky vyhrát. Mrkněte mezi naše mediální partnery a slyšte pořady na našich spřátelených radiích nebo čtěte noviny - můžete vyhrát permanentky.

Tak přejeme hodně štěstí a těšíme se na viděnou na Bystřičce na STARÉM DOBRÉM WESTERNU :-)


Kupte si permanentku a v pátek jdete na STARÝ DOBRÝ WESTERN zadarmo!
10.7.2009

Koupit si permanentku na STARÝ DOBRÝ WESTERN je opravdu výhodné. Cena permanentky v předprodeji je stejná jako vstupenka na sobotu koupená na místě. A kdo má předprodejová místa daleko - může využít našeho INTERNETOVÉHO PŘEDPRODEJE.


Přípravy nového CD vrcholí!
9.7.2009

Křtít budeme na STARÉM DOBRÉM WESTERNU. Přijďte nás podpořit.


Byli jsme na výletě u Stráníků
8.6.2009

Příjemná akce, ale hrozně daleko... :-(


Hráli jsme lesníkům v Krhové
5.5.2009

Nedávno jsme hráli na hezké akci. Starostův les a celý den určený pro lesnickou veřejnost. A jaké to tam bylo? Mrkněte do sekce FOTKY


Představujeme 11. ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.
5.5.2009

11. ročník se uskuteční ve dnech 7. a 8. srpna 2009 a opravdu zajímavý program už získává obrysy. Mrkněte do sekce PROGRAM


Gympleři natáčeli CD
27.4.2009

Nové CD se bude jmenovat Country pod kůži a pokřtíme ho - s největší pravděpodobností - na 11. ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Už se těšíme :-)


Gympleři v Americe
6.4.2009

Gympleři zahráli v Americe, pár foteček najdete v sekci FOTKY


Gympleři natáčeli CD
7.3.2009

Tak už jsme se konečně dočkali. Někteří s radostí, někteří s obavou - jsme se uchýlili do "vypůjčeného" domku nedaleko Nového Jičína a strávili tam hezký týden.
A jsme rádi (i když při vzpomínkách se tomu trochu divíme), že jsme tento výlet, takovou malou školu v přírodě, přežili.

Sinkler a Marťoš vařili - s velkou podporou všech ostatních schopných členů. A jak to tam vypadalo? Mrkněte do sekce FOTKY.


Gympleři na MySpace
8.2.2009

Nyní i Gympleři mají svoji stránky na webu MySpace. Mrkněte se http://www.myspace.com/gympleri


Kde můžete slyšet Gymplery?
3.2.2009

Mrkněte do sekce AKCE a přijďte se za námi podívat. Těšíme se na vás!


Gympleři zahráli na Tříkrálovém karnevelu
14.1.2009

Gympleři zahráli pro děti na Tříkrálovém karnevalu. Karneval se koná v Domě kultury. Pár foteček najdete v sekci FOTKY.


PF 2009
21.12.2008

Krásné, poklidné a provoněné vánoční svátky protkané líbeznými melodiemi a úspěšný vstup do nového roku 2009 přejí GYMPLEŘI


Vánoční chvíle s Gymplery
8.12.2008

V předchozích letech měli Gympleři spojené vánoční svátky se šňůrou vánočních koncertů. Letos to tak nebude! Zájemci ale mají přesto šanci strávit letošní Vánoce s písničkami kapely Gympleři.
Tomu kdo by měl zájem poslouchat písničky Gymplerů o vánočních svátcích doma, můžeme pomoci. Stačí napsat zpěvačce Peťce na emailovou adresu petra@gympleri.cz a vánoční CD se k vám brzy dostane, třeba poštou :-)


Gympleři zahráli U Mokrošů
7.12.2008

V pátek proběhl na Bystřičce v restauraci U Mokrošů Mikulášský country bál. Prostředí bylo příjemné jako vždy. Budeme se těšit opět na viděnou!


Country courák - příjemná oslava 15. narozenin
24.11.2008

Country courák majestátně oslavil 15. narozeniny kapely Gympleři. Koncert i country bál se podařil. Moc děkujeme všem zúčastněným i návštěvníkům za krásnou atmosféru.
První část koncertu mapovala uplynulých 15 let činnosti kapely. Jako hosté se představili bývalí členové, písničky byly protkány vyprávěním a perličkami ze života Gymplerů a vše doplnily „dobové“ fotografie.

Po společném přípitku se již rozjel malý country bál. Taneční host - seskupení Ruty Šuty Kelč předvedlo několik vystoupení a pak se již do tanečního ruchu zapojili všichni návštěvníci.

Děkujeme vám všem - návštěvníkům - za příjemný večer a krásnou oslavu. Díky vám má totiž naše „práce“ smysl. Bez vás bychom nebyli nic. Věříme, že jsme krásným večerm společně odstartovali další etapu života Gymplerů a brzy se zase s vámi všemi sejdeme.


Country courák aneb malý country bál k 15. narozeninám
5.11.2008

Gympleři letos oslaví již 15. let své existence. K těmto narozeninám jsme si pro vás připravili malý country bál. Ten se uskuteční 21. listopadu od 19 hod v Malém sále Kulturního domu ve Vsetíně.
Malý country bál – první taneční zábava uvedená pod hlavičkou tradičního hudebního pořadu Country courák představí hudební tvorbu kapely v uplynulých 15 letech a zavzpomíná na zlomové body z činnosti kapely.

Stylové oblečení a klobouky s sebou.


Podzimní Country courák BÁL - slavíme 15 let!
22.10.2008

Slavíme 15 let a hodláme to oslavit oslavit! A jak jinak než s Vámi - s našimi věrnými příznivci! Oslava proběhne 21. listopadu v Malém sále Domu kultury ve Vsetíně.
Chystáme pro Vás narozeninový dárek v podobě netradičního jubilejního 10. Country couráku. Tentokrát opustíte temné divadelní hlediště a můžete si s námi zatancovat, zazpívat a zavzpomínat nad sklenkou něčeho dobrého tekutého.

Nebude chybět ani host, vlastně milí, mladí, taneční hosté.

Těšíme se na Vás!


Gympleři zahráli na Valašském záření
7.9.2008

Včera - v sobotu 6.9. vystoupili Gympleři na akci města Vsetín s názvem Valašské záření. Vystoupení bylo výjimečné účinkováním "vypůjčené" bubenice - Ivy Dvořákové, jíž tímto děkujeme za velikou výpomoc!


Další část fotek ze STARÉHO DOBRÉHO WESTERNU přidána
2.9.2008

Příznivci festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN mají k dispozici další část fotek z akce. Více v sekci FOTO.


Koncerty v září zrušeny
25.8.2008

Omlouváme se všem příznivcům, ale bohužel jsme museli zrušit některé koncerty v měsíci září. Věříme, že nám zachováte přízeň. Aktuální seznam vystoupení najdete v sekci AKCE.


Povedený 10. jubilejní ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN je za námi.
3.8.2008

Den D je za námi, dva dny plné hudby, doprovodného country programu a příjemné atmosféry uběhly. Všem zúčastněným ze srdce DĚKUJEME! Fotografie z akce budou průběžně dodávány.
Uplynulý víkend proběhl 10. ročník country festivalu s názvem STARÝ DOBRÝ WESTERN. Uskutečnil se v tradičním termínu – první víkend v srpnu, na tradičním místě – u přehrady Bystřička (okres Vsetín).

Jubilejní desátý ročník byl opravdu hrdou oslavou kulatého výročí. Na návštěvníky čekalo to nejlepší z české a slovenské hudební country scény, poutavý doprovodný program, ale také příjemné prostředí a výborná organizace. A na účinkující čekalo zase skvělé publikum! To vše korunované krásnou valašskou přírodou a převážně slunečným počasím dotvořilo krásný víkend ve stylu country & western.

Páteční program začal přesně v 16 hodin vztyčením festivalové vlajky. Hudební program zahájila kapela Druhá šance, následoval Grass Park, Karel Zich Revival Band a GrassCountry Drive. V 19 hod se před zaplněným hledištěm letního kina představila nepsaná královně české country Věra Martinová. A po velice příjemném vystoupení následoval country bál pod širým nebem ve společnosti pořádající kapely Gympleři a Country Michala Tučného revival, při němž se tančilo až do půlnoci.

Sobotní program odstartoval v 11 hodin na scéně Pláž. Scéna, ač v názvu nese slovo Pláž, letos vzhledem ke stavebním pracem na přepadu hráze nebyla u vody, nýbrž na louce pod dolním parkovištěm. Zde vystoupily kapely: GoodWill, Bokomara, Dostavník, Upstream, Country Michala Tučného revival, Marien, Taverna a Svaťa Kotas Band.

Ve 13 hodin začal program také na scéně Letní kino. Zde byl, již ve 13 hodin, prvním účinkujícím Wabi Daněk, který přilákal stovky návštěvníků již na začátek sobotního festivalového dne. Po něm následovalo vystoupení kapely Blue Gate a další hudební perličkou byl koncert kapely Nezmaři. V odpoledním bloku vystoupila kapela Minaret, dále slovenská kapela The Colt, která také letos vyhrála divácké hlasování o nejoblíbenější kapelu. Následovali Stráníci & Mirek Ošanec, Taxmeni a Vabank Unit. Závěrečný blok odstartovala domácí pořádající kapela Gympleři. V průběhu jejich vystoupení bylo předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music za životní přínos hudbě, in memoriam Jiřímu Brabcovi a Ladislavu Vodičkovi. Jako host kapely Gympleři vystoupil vsetínský písničkář Goša, který letos vydal, s hudebním doprovodem kapely Gympleři, CD se svými vlastními písničkami s názvem Převážně country.

Večerní galaprogram zahájila se svoji moderní americkou country pražská kapela Blueground, která byla oceněna a přijata do řad Association for Main Scene of Country Music. Následoval Modrotisk a po něm již netrpělivě očekávané vystoupení Nadi Urbánkové se skupinou Bokomara. Ti zahráli skladby skupiny Bokomara, tak i skladby z nového společného repertoáru, ale u diváků měly naprosto největší úspěch staré hity z éry Country Beatu Jiřího Brabce a divadla Semafor.

Úplný závěr festivalu pak patřil nestárnoucím hitům v podání Petra Spáleného za doprovodu kapely Apollo.

Jubilejní desátý ročník byl rekordní v mnoha směrech. Vystoupilo více než 30 kapel a seskupení, páteční program přilákalo více než 2000 náštěvníků a na sobotní program se jejich počet ještě navýšil. Přestávky mezi kapelami vyplnily ukázky country tanců dětského country tanečního souboru Ruty Šuty Kelč a souboru Kentucky z Nivnice. Návštěvníci mohli také obdivovat ukázky westernových dovedností: práce s nožem, lasem či koltem. Jedna krátká avšak důrazná deštivá přeháňka postrašila pořadatele, ale neodradila návštěvníky a slunečné teplé počasí vydrželo až do přídavku posledního účinkujícího – Petra Spáleného.

Slavnostní stahování vlajky a ukončení festivalu pak již probíhalo za mírného mrholení, které dokázalo všemocnost přírody a štěstěnu pořadatelů a udělalo závěrečnou tečku za krásným víkendem plné výborné muziky, příjemné atmosféry a milých setkání.


Již dnes startuje STARÝ DOBRÝ WESTERN
1.8.2008

Již dnes startuje na Bystřičce přehradě jubilejní 10. ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Dva dny, dvě scény, bohatý doprovodný program. Své si najde opravdu každý. Více se dozvíte ZDE


PŘEDPRODEJ UKONČEN 31.7.2008
30.7.2008

Poslední možnost koupit lístky na STARÝ DOBRÝ WESTERN v předprodeji! Předprodejová místa najdete v sekci DALŠÍ INFORMACE.


STARÝ DOBRÝ WESTERN již v pátek
28.7.2008

Již příští týden přijede na Bystřičku STARÝ DOBRÝ WESTERN. Všechny informace o programu, vstupenkách či dopravě se dozvíte na našich stránkách. A zde nabízíme dopředu několik technických rad a doporučení.
Festival STARÝ DOBRÝ WESTERN nabízí program na dvou hudebních scénách: scéně Letní kino a Pláž. Mezi scénami můžete libovolně přecházet, je však třeba dodržet následující podmínku. Po zaplacení vstupného (nebo po výměně vstupenky s čárovým kódem) Vám bude na ruku umístěn kontrolní pásek, který je pevný, voděodolný a umožňuje koupání bez ohrožení jeho ztráty. Sundat jej lze jen velice obtížně a opětovné nasazení není možné. V průběhu celého festivalu budou pracovníci bezpečnostní služby tyto pásky na Vašich rukou namátkově kontrolovat. Pásek je nepřenosný, slouží jako vstupenka a bez něj nebudete vpuštěni do areálu jednotlivých scén. Poškozený pásek je neplatný!

Předprodej vstupenek končí 31.7.2008.

V důsledku rekonstrukce přepadu hráze, musela být letošní scéna „Pláž“ přesunuta pod DOLNÍ parkoviště (nehledejte ji tedy někde u vody :-) V souvislosti s touto rekonstrukcí Vás žádáme o zvýšenou pozornost při pohybu v blízkosti staveniště.

Prosíme dbejte pokynů pořadatelů a bezpečnostní služby. Vzhledem ke komplikované situaci, kdy v obci Bystřička probíhají v jeden termín současně více akcí, prosím, parkujte pouze na vyhrazeném DOLNÍM parkovišti. Místa na horním parkovišti jsou vyhrazena POUZE účinkujícím, návštěvníkům ZTP a pořadatelům. Děkujeme za pochopení!

Možnost stanování či pronájmu chatek je ve třech nedalekých kempech. Používejte WC TOI TOI, které jsou umístěny na HORNÍM parkovišti před letním kinem a u scény „Pláž“. V horní části horního parkoviště naleznete také cisternu s vodou, kterou prosím maximálně šetřete. Buďte, prosím, ve svém chování ohleduplní vůči krásné valašské přírodě.

Všem návštěvníkům přejeme krásné nejen hudební zážitky.

Těšíme se na Vás na STARÉM DOBRÉM WESTERNU.


Gympleři natočili písničku pro country tanečníky
25.7.2008

Gympleři natočili hudební doprovod pro taneční vystoupení dětského country tanečního souboru Ruty Šuty Kelč. Zájemci si mohou písničku poslechnout ZDE nebo naživo na 10. jubilejním ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.
Písnička, která popisuje dívčí dětský sen stát se kovbojem, jezdit na koních a patřit do správné party, bude sloužit jako hudební doprovod pro taneční vystoupení, které se jmenuje stejně jako písnička: Sedm statečných. Píseň je z vlastní dílny, text dodal vedoucí dětského tanečního souboru Ruty Šuty Kelč René Hegar a hudbou opatřil kapelník Martin. Věříme, že chytlavá melodie a veselý text, doplněné choreografií a kvalitním provedením dětského tanečního souboru Ruty Šuty Kelč, bude mít velký úspěch! Zájemci si mohou písničku poslechnout ZDE nebo ji vidět a slyšet naživo na 10. jubilejním ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Ten se koná ve dnech 1. a 2. srpna 2008 na Bystřičce přehradě. Gympleři budou hrát, Ruty Šuty Kelč budou tančit... Vy se přijďte bavit. Těšíme se s Vámi na viděnou na STARÉM DOBRÉM WESTERNU :-)


Gympleři zahrají v Panské zahradě na Vsetíně
20.7.2008

Ve čtvrtek 24. 7. 2008 od 17 hod vystoupí country kapela Gympleři v Panské zahradě na Vsetíně. Součástí vystoupení bude i pozvánka na blížící se festival STARÝ DOBRÝ WESTERN.


Gympleři vystoupí na křtu CD vsetínského písničkáře Goši
7.7.2008

V pátek 11. července proběhne ve Vsetíně na Ohradě, v Restauraci U Splavu minifestiválek, který nese název po svém iniciátorovi - Goša Fest. Na tomto minifestiválku se pravidelně křtí Gošovo nové CD.
Po minulých CD s krásnými názvy: Převážně vážně, Převážně nevážně, Převážně odvážně se to letošní jmenuje: Převážně country. Spoluúčinkujícími na této desce jsou členové vsetínské country kapely Gympleři. Gošovy vtipné texty a líbivé melodie si tentokráte můžete vychutnat v country úpravě.

Společné vystoupení této výjimečné sestavy G2 (Goša & Gympleři) si můžeme poslechnout v pátek 11. 7. zhruba od 18:50 ve Vsetíně, v restauraci U Splavu.


PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN
6.7.2008

7. července startuje předprodej permanentních vstupenek na festival STARÝ DOBRÝ WESTERN. V předprodeji koupíte pouze PERMANENTKU platnou na oba dva dny za výhodnou cenu 300 Kč.
Místa předprodejů: Informační centrum Vsetín, Informační centrum Valašské Meziříčí, Knihovna Rožnov pod Radhoštěm, Hudební klub Zelenáčova šopa Zlín.

Ostatní varianty vstupenek je možné zakoupit až na místě konání akce. Upozornění: na zadní straně předprodejové permanentní vstupenky naleznete unikátní čárový kód. Tento kód je vždy pouze jeden a na základě jeho kontroly budete vpuštěni do areálu akce. Prosíme, chraňte tento kód před zneužitím.


Kde můžete Gymplery vidět a slyšet?
29.6.2008

Přijďte si poslechnout Gymplery. Kam? Mrkněte do sekce AKCE.


Gympleři opět dorazili až do Čech, tentokráte hráli ve Slaném
24.6.2008

Ve Slaném na koupaliště bylo příjemně. Děkujeme Minaretům za pozvání, a bohužel ne mnoha návštěvníkům za výbornou atmosféru.


Gympleři zahráli na festivale v Olšovci
17.6.2008

O víkendu proběhl milý festiválek v Olšovci. Zahráli tam i Gympleři. Fotky najdete v sekci FOTKY.


V Kaleku u Stráníků bylo hezky...
16.6.2008

..mrkněte na fotky :-)


Country courák zavzpomínal na STARÝ DOBRÝ WESTERN
2.6.2008

29. května 2008 se v sále Lidového domu ve Vsetíně linuly tóny country a hudebně-divadelního pořadu Country courák, který vzpomínal na devět let festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.
Ve hvězdném programu se představili nejen domácí Gympleři a host Hazard ze Zlína, ale také "dvojníci" Tomáše Linky, Pavla Bobka, Nadi Urbánkové nebo Věry Martinové - hvězd, které na STARÉM DOBRÉM WESTERNU již vystoupily nebo letos vystoupí. Takže kdo nestihl Country courák, může stihnout desátý jubilejní STARÝ DOBRÝ WESTERN, 1. a 2. srpna na Bystřice přehradě.


Letos kulatý STARÝ DOBRÝ WESTERN
1.5.2008

První víkend v srpnu tomu bude právě deset let, kdy se muzikanti ze vsetínské kapely Gympleři rozhodli založit na Valašsku tradici country festivalu.

A dá se říct, že se jim to podařilo, protože jejich malý regionální festiválek STARÝ DOBRÝ WESTERN se za 10 let své existence se festival rozrostl na jeden z největších ryze country festivalů v České republice. Je zařazen do šňůry festivalů „Léto s kozlem“ a probíhá ve dvou dnech a na dvou scénách.

A co chystá letošní jubilejní desátý ročník? Zatím nemůžeme všechno prozradit, ale jen tak namátkou: Country Michala Tučného revival Brno, páteční vystoupení nepsané královny české country Věry Martinové. A sobotní hvězdný program začíná již od samého začátku od 13 hodin: Wabi Daněk, Nezmaři, Naďa Urbánková a Petr Spálený za doprovodu kapely Apollo.

Bude toho mnohem mnohem víc, ale všechno zatím neprozradíme! Snad jen že jubilejní desátý ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN nezklame a vy můžete ve dnech 1. a 2. srpna na Bystřičce přehradě prožít víkend ve stylu country & western.


Upravili jsme pro Vás sekci DISKOGRAFIE
16.4.2008

Mrkněte do sekce DISKOGRAFIE. Nyní si tam můžete pustit písničku nebo se podívat na texty a zpívat si potom s námi.


I umění může být trestné
6.4.2008

Není umění jako umění :-) Představte si, že naše Kačka zpívá tak ráda, a tak nahlas, až se to ani policii v našem rodném městě Vsetín nelíbilo.
Že by zpívala tak falešně? To možná neví ani ona sama. Každopádně zpívala ve špatnou dobu a dostala pokutu za RUŠENÍ NOČNÍHO KLIDU :-)


Gympleři vystoupili na Bystřičce U Mokrošů
25.3.2008

Gympleři vystoupili na předvelikonočním country bále na Bystřičce v restauraci U Mokrošů.
Byl to příjemný večer. Děkujeme všem posluchačům a obzvláště tanečníkům. Těšíme se brzy na viděnou a na slyšenou. Třeba opět na Bystřičce - první víkend v srpnu - na festivale STARÝ DOBRÝ WESTERN.


STARÝ DOBRÝ WESTERN 2008 získává obrysy
21.3.2008

Již teď pečlivě pracujeme na přípravě 10. jubilejního ročníku festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Podívejte se na první obrysy programu a další zajímavosti.
V sekci PROGRAM se můžete podívat na obrysy programu, který se pro vás neustále připravuje. A sekce MINULÉ ROČNÍKY se můžete podívat jak se náš festiválek rozvíjel. Informace budeme pro vás postupně doplňovat.


Ples v Ratiboři
3.2.2008

Gympleři zahráli v Ratiboři na plese. První rozpačité reakce byly překlenuty a všichni jsme se výborně bavili až do rána. Pár snímku v sekci o rubriky FOTKY


Přijďte si poslechnout Gymplery
3.2.2008

Kalendář vystoupení se začíná plnit. Podívejte se do rubriky AKCE Těšíme se s vámi na viděnou.


Fotky z vánočních koncertů
25.1.2008

Byli jste na vánočních koncertech? Prožili jste s Gymplery a jejich přáteli Country Vánoce? Pokud ne, podívejte se alespoň na fotky a příští rok si koncerty nenechejte ujít.


PF 2008
31.12.2007

Ať se Vám tóny života spojí v líbivou melodii
přejí
GYMPLEŘI


Country Vánoce 2007 zakončeny doma, ve Vsetíně
30.12.2007

Skončily vánoční koncerty kapely Gympleři – skončily Country Vánoce 2007. Gympleři a jejich přátelé připravili pro rok 2007 již tradičně šňůru koncertů, které byla ukončena 28. prosince ve Vsetíně.
Již tradiční šňůra vánočních koncertů nazvané Country Vánoce 2007 kapely Gympleři a jejich přátelé se letos uskutečnily ve Zlíně, v Ratiboři, v Lužné u Vsetína, tři výchovné koncerty pro vsetínské základní školy a celé Country Vánoce byly ukončeny dvěmi, po sobě následujícími, koncerty ve vsetínském kostele Dolního sboru Českobratrské církve evangelické.
Vánoční písně v originální netradiční country úpravě, doprovázené smíšeným pěveckým sborem a na vsetínských koncertech také smyčcovým kvartetem, slyšelo v průběhu osmi koncertů téměř patnáct set osob.
Gympleři se, společně se svými přáteli, pokusili zpříjemnit posluchačům konec roku. Dny, ve kterých člověk často rozjímá, bilancuje a rozhoduje o nových výzvách, změnách a možnostech. Pevně věříme, že koncerty každého návštěvníka potěšily, přinesly chvíli klidu a zpříjemnily tento sváteční čas. A jak na koncertech říkal náš bezejmenný moderátor Dan: „Život se skládá z drobných mincí a jen ten, kdo umí tyto mince sbírat je skutečně bohatý.“ Věříme, že i Gympleři a jejich přátelé přinesli jednu drobnou minci k bohatšímu a spokojenějšímu životu.
S přáním všeho nejlepšího do nového roku 2008.
GYMPLEŘI


Country courák pokřtil CD
5.12.2007

Nové CD vánočních písní Čas Vánoc bílých bylo oficiálně představeno.
Country kapela Gympleři Vsetín si pro své příznivce na vánoční období roku 2007 připravila několik překvapení. Tím největším je nové CD plné vánočních písniček, které bylo pokřtěno v průběhu hudebního pořadu Country courák ve středu 5. prosince 2007 ve velkém sále Domu kultury ve Vsetíně.
Kapela zde v první části programu zahrála country písně ze svého repertoáru, v nichž na kytaru hrál nový kytarista - René Mikulenka, který se tak oficiálně představil vsetínskému publiku. Jak již bývá zvykem – dvě hudební poloviny oddělil zajímavý hudební host, tentokráte to byla kapela Svaťa Kotas Band z Brna.
Po vystoupení hudebního hosta zpovídal moderátor večera, Jožka Scharf, kapelníka, muže, který dal kapele jméno – Svaťu Kotase. Sám Svaťa Kotas se osobně podílel na natáčení nově představovaného hudebního nosiče, v roli mistra zvuku za mixážním pultem. Nová hudební placka pak byla pokřtěna pravou valašskou slivovicí.
Druhou částí programu pak byla vánoční ochutnávka. Kulturním domem se nesly vánoční písně v podání kapely Gympleři a smíšeného pěveckého sboru. Gympleři tak přivítali blížící se Čas Vánoc bílých a hudebně odstartovali Country Vánoce kapely Gympleři a jejich přátel, které budou čtyřmi vánočními koncerty pokračovat až do konce kalendářního roku 2007.


zpět