Starý dobrý western
19. ročník, 4. a 5. srpna 2017
 
Aktuality
O festivalu
Program
Vstupenky
Další informace
Partneři festivalu
Fotogalerie
Minulé ročníky
Kontakty
Kniha návštěv


Country kapela Gympleři Vsetín


Počítadlo.cz

Do začátku festivalu zbývá:
9 dní, 15 hodin a 17 minut

Aktuální pohled na Bystřičku:
http://osada-pod-hrazi.cz/webkamera/webcam.jpg


Logo festivalu Starý dobrý western
Pejsi na Westernu?
25.7.2017

Odpověď na časté dotazy: Pejsky na našem festivalu nezakazujeme, ale sami zvažte, zda je pro vašeho psího miláčka čas strávený v hluku a mezi cizími lidmi, to nejlepší a zda by mu doma nebylo lépe. Pokud jej přesto chcete vzít s sebou, je nutné mít jej na vodítku a s náhubkem.
   

UKONČENÍ ON-LINE PŘEDPRODEJE - 31.7.!
24.7.2017

Pozor - již jen pár dní máte na on-line nákup permanentky v předprodeji na našich webových stránkách. Kvůli administrativě a převodům bude on-line předprodej ukončen v pondělí 31.7.. Tak neváhejte a ještě nakupujte. Budete tak mít páteční program zcela zdarma. Permanentky zakoupíte v sekci VSTUPENKY
   

Na co se na Westernu těšit v pátek?
10.7.2017

Program 19. ročníku je nabitý! Tak na co se těšit v pátek? Startujeme v 16 hodin a hlavním tahounem je určitě Věra Martinová s kapelou. Večer pak country bál pod širým nebem ve společnosti Gymplerů a skvělého Michala Tučného Revival Plzeň. Buďte u toho s námi!
   

Představujeme plakát 19. ročníku
23.6.2017

Takhle vypadá letošní plakát na STARÝ DOBRÝ WESTERN. Snad se vám líbí stejně jako nám, a také v programu si vyberete svoji hvězdu. Těšíme se s vámi na viděnou…
   

Western se rozrůstá - letos tři scény
16.6.2017

Letos premiérově bude festival probíhat na třech scénách! Ta nová - třetí scéna bude v Kempu Ranč Bystřička a hrát se tu bude až do neděle. PŘEDPRODEJ (kamenný i on-line) ZAHAJUJEME 1. ČERVENCE.
   Archiv aktualit